Vatanım Sensin Yeni Sezonda Neler Olacak? 32. Bölüm

Burak 05 Haz 2017 Vatanım Sensin  0

[pembetext]Vatanım Sensin Yeni Sezon Çekimleri Başladı[/pembetext]

Vatanım Sensin Yeni Sezon çekimleri 9 ekim 2017 pazartesi günü başladı. Vatanım Sensin Ekim ayı sonunda Kanal D ekranlarında yeni sezona başlayacak.

Vatanım Sensin  dizisi 31. bölümü ile 8 haziran da sezon finali yaptı. Vatanım Sensin’in 2. sezonu için senaryo çalışmaları da devam ediyor. Bilindiği üzere Vatanım Sensin dizisinin sezon finalinde tüm gerçekler ortaya çıktı ve Vasili infaz edildi. Bence Vasili infaz edilecek zira duyumlarımıza göre gerçek tarihte yeni bir  Yunan komutan gelecek ve o da Mustafa Kemal’in eline esir düşecek

Vasili kendisin ailesi ve çocukları için feda ederken Leon ve Hilal ilişkisi de bu süreçten zarar görecek; ancak bence Leon Yunanistan’a dönmeyecek ve İzmir’da kalacaktır. Yeni sezonda senaryosunu şuanda biz de bilmiyoruz ancak Vatanım Sensin’in yeni sezonunda çok daha güzel bir sezon bizleri bekliyor.

Cevdet ve ailesi tabi ki yeni sezonda serbest kalacaktır; ama Cevdet’in gerçekte bir Osman’lı subayı olduğu anlaşılamayacak daha bence.  Veronika ise Vasili’nin Cevdet tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlasa bile bir işe yaramayacak.

Sezon finali Ali Kemal üzerine kurulmuş ve dizide gizli kalmış bir çok gerçek ortaya çıkmıştı. Yeni sezonda ben reyting uğruna Hilal ve Leon aşkı üzerine ve Atatürk üzerine kurulu bir senaryo bekliyorum. Bakalım beklediğimiz gibi olacak mı?

[mavibuton]Vatanım Sensin dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak?[/mavibuton] Detaylar için tıklayınız.

Yeni sezonda Atatürk üzerine kurulu bir senaryo çok sağlam temeller üzerine kurulmalı ve tarihi gerçekler gün yüzüne çıkarılmalıdır; ancak Atatürk’ün artık izleyiciye gösterilmesi şarttır. Vatanım Sensin Yeni Sezon senaryosu ile ilgili tüyolar geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

2. sezon tabi ki Kurtuluş Savaşı ve Atatürk’ün yüce meclisi açarak işlevsel hale getirmesi ve Türkiye ve Cumhuriyet’in kuruluşu ekranlarımızda olacak gibi

Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

“Vatanım Sensin Yeni Sezonda Neler Olacak? 32. Bölüm” üzerine 4 yorum

 1. Murat dedi ki:

  Dizi hemen baslasin.
  Her persembe kanalin yayin akisina bakiyorum

 2. melek dedi ki:

  hİlal LEON AŞKINDAN DAHA GERÇEK TUTKULU BİR AŞK ALİKEMAL YILDIZ AŞKI TUTKULU BİR ŞEKİLDE İZLEYİCİYE GEÇİRİN EWLİLİK VARMIDIR TARİHTE

 3. dünya dedi ki:

  ali kemal yıuldız askı tam hızla devam etsin tarihte ewlilikleri varmı hilal leon aşkından daha gerçek

 4. Anonim dedi ki:

  alikemal yıldız aşklarını yasasınnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.