Vatanım Sensin Yeni Sezon Neden Başlamıyor? İşte Nedeni

Burak 09 Eyl 2017 Vatanım Sensin  0

Güncelleme: 12 eylül 2017

Medyatava’nın haberine göre Vatanım Sensin dizisi çekimleri 9 Ekim’de başlayacakmış; Vatanım Sensin yeni sezon ise ekim ayının sonu veya kasım ayında başlayacakmış. Ayrıca Vatanım Sensin dizisinde yaşanan gecikmenin dizinin senaryo ekibinde yaşanan değişiklik olduğu da açıklamada yer aldı.

Kanal D ekranlarında geçen sezon kıl payı yeni sezon onayı alan O3 medyanın sevilen dizisi Vatanım Sensin’i kara günler bekliyor. Siz şimdi ne kara günü Vatanım Sensin Kanal D’nin yeni sezon tanıtımında vardı; kesin olarak devam edecek diyeceksiniz evet haklısınız bence de devam edecek; ancak şu da görülmeli ki Vatanım Sensin dizisinin senaryosu ile ilgili önemli problemler var.

İlk olarak size şunu söyleyelim Kanal D’nin yeni sezon tanıtımında neden sadece Bergüzar Korel ve Halit ERGENÇ vardı; diğer yeni sezon dizileri neredeyse tam kadro oradaydı; sebebi şu Vatanım Sensin’de büyük bir kriz var. Tüm dizilerin yeni sezon çekimleri başlarken Vatanım Sensin’den en küçük bir resim bile gelmiyor; zira çekimler başlamadı. Peki ne zaman başlayacak? El Cevap muamma…

Vatanım Sensin dizisi Kanal D tarihinin en pahalı dizilerinden biri. Geçen sezon yapımcısı ve kanalına çok büyük kar bırakmadı; bunun sebebi ise yapılan inşaat maliyetiydi; yapımcı bu sezondan ümitliydi zira karı bu sezon yapacaktı; ancak kara bulutlar hiç ayrılmadı. Sosyal medyada en çok destek gören Hilal Leon aşkı bitmek zorunda kaldı. Zira Vatanım Sensin  dizisinde Leon karkaterine hayat veren Boran Kuzum diziden ayrıldı ve bu izleyicide büyük tepki topladı.

Vatanım Sensin dizisi bir tarihi dizi her ne kadar inşaat işlerinin çoğu bitse de yeni sahneler için bir çok inşşatta yapıldı yapılmakta; bu nedenle yeni sezona en geç Vatanım Sensin başlayacak; ancak Vatanım Sensin’i bu sezon çok zor bir yıl bekliyor zira perşembe akşamları artık eskisi kadar kolay olmayacak.

Vatanım Sensin’de devam eden bu sessizlik benle birlikte dizinin izleyicilerini de çok korkutuyor.

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.