Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman başlayacak?

Vatanım Sensin yeni sezona kasım ayında başlayacak. Vatanım Sensin yeni sezon neden bu kadar geç başlayacak derseniz Vatanım Sensin’de senaryo beğenilmedi ve senaryo krizi yaşandı. Bunun üzerine Senaryo ekibi değişti.

Vatanım Sensin yeni sezon kasım ayı başında veya ekim ayı sonunda Kanal D ekranlarında olacak. Vatanım Sensin yeni sezon çekimleri 9 eylülde başlayacak

Vatanım Sensin 32. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Güncelleme: Vatanım Sensin  dizisi başrol oyuncusu Bergüzar Korel ile Cihangir’de magazin muhabirlerinin sorularını cevapladı. Muhabirler Vatanım Sensin’in yeni sezonda devam edip etmeyeceğini sordu. Vatanım Sensin de her şeyin çok güzel ve yoğun gittiğini söyleyen  Bergüzar Kore 8 Haziranda 31. bölümü ile sezon finali yapacağız yeni sezonda tekrar sizlerleyiz dedi.

Halit Ergenç ve Bergüzar KOREL’in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin  dizisi 2. sezon onayını aldı. Kanal D ile  O3 medya arasında yeni sezon için yayın anlaşması imzalandı. Türkiye’nin en maliyetli tarihi dizileri arasında yer alan O3 medya’nın sevilen dizisi Vatanım Sensin perşembe günleri Survivor’dan sonra 2. sırada yer alsa da ortalama 5.0 reyting alsa da yeni sezon anlaşması imzaladı ve Kanal D ekranlarında olmayı garantiledi.

Sezona erken veda eden Vatanım Sensin dizisi yüksek ihtimal ile  ekim ayında 32. bölümü ile yeni sezona başlayacaktır.; ancak VatanımSensin’de işler çok karışık. Yazın başlaması gereken çekimler bizim tahminimize göre hala başlamadı. Bu kargaşa da sorunun diziden ayrılan Boran Kuzum olacağı düşünülüyor; zira çok destek gören Hilal Leon aşkı bitti.

Vatanım Sensin 2. sezonda Neler olacak?

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon özeti ne yazık ki elimizde değil ancak sizlere bir kaç tüyo verelim; ancak tüyoların doğru olup olmadığını ancak yeni sezon çekimlerinde göreceğiz.

Evet yeni sezonda Yunan komutan değişecek ve yeni komutan gelecek. Gerçek tarihte de yeni komutan geldiği söyleniyor. Hilal ve Leon ilişkisi bitti; zira sezon finalinde Hilal ve Leon ayrıldı ancak yeni sezonda Hilal ve Leon olmayan bir senaryo olmaz.

Diğer taraftan yeni sezonda bizi izleyiciler atamızı görmek istiyoruz; Atatürk’ün olduğu bir senaryo bizleri çok mutlu eder; tabi ki yeni sezonda Cevdet’in gerçek kimliği ortaya çıkmayacak gibi hala

Kanal D tüm bu olumsuzluklara rağmen Vatanım Sensin’in arkasında durdu ve yeni sezonda daha başarılı reytingler alacağına inandığı için devam kararını verdi. Kanal D yeni sezon onayını ermesi ile büyük bir maddi külfetin altına da imza atmış oldu. Vatanım Sensin dizisi sezon finali tarihi ise 31. bölüm olarak duyuruldu. [pembebuton]Vatanım Sensin ne zaman sezon finali yapacak[/pembebuton]. detaylar için tıklayınız

Peki Vatanım Sensin  dizisi yeni sezona ne zaman merhaba diyecek?

Şuanda ne Vatanım Sensin  dizisi yapımcısı O3 medyadan ne de Kanal D’den yeni sezon başlama tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Vatanım Sensin  dizisi sezon finali çekimleri ise önümüzde ki hafta gerçekleştirelecek; sonrasında ise oyunculara tatil bitiş tarihi söylenecek. Bizim tahminlerimize göre Vatanım Sensin  dizisi yüksek maliyetinden dolayı anca ekim ayında yeni sezona başlar. Eylül ayında kötü başlama riskini Kanal D’nin alacağını düşünmüyorum. Vatanım Sensin dizisi için yaz boyunca Balıkesir Ayvalık’ta ve İzmir’de yeni mekan inşaatları yapılacak ve senaryo çalışmaları devam edecek.

Vatanım Sensin Reytingleri

Vatanım Sensin 28. Bölümü ile 18 Mayıs 2017 Perşembe günü 5.68  Reyting aldı ve 2. sırada yer aldı
Vatanım Sensin 27. Bölümü ile 11 Mayıs 2017 Perşembe günü 5.58  Reyting aldı ve 2. sırada yer aldı
Vatanım Sensin 26. Bölümü ile 4 Mayıs 2017 Perşembe günü 6.03  Reyting aldı ve 2. sırada yer aldı
Vatanım Sensin 28. Bölümü ile 27 Nisan 2017 Perşembe günü 6.14  Reyting aldı ve 2. sırada yer aldı.

Görüldüğü üzere Vatanım Sensin  başarılı reytingler almaya devam ediyor. Özellikle tarihi dokusu ve vurgusu izleyiciyi mest ederken Hilal ve Leon aşkı ise sürükleyici yönü ile dikkat çekiyor.

Vatanım Sensin yeni sezon tanıtım fragmanı

 

dizibilgi google play

Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman başlayacak? (5 Yorum)