Vatanım Sensin Veronika Neden Yok Diziden Neden Ayrıldı (Senan Kara)

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği; Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Senan Kara (Veronika), Baki Davrak (Vasili), Şebnem Hassanisoughi (Eftelya), Celile Toyon (Hasibe), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali Kemal), Hakan Salınmış (Eşref), Aslı Omağ (Marika), Mert Denizmen (Yinon), Yasemin Szawlowski (Eleni), Emre Şen (Hacimihalis), Yiğit Çelebi (Mustafa Saim) gibi oyuncularla yola çıkan dizi Vatanım Sensin’de yaprak dökümü devam ediyor. Son olarak Veronika karakterini canlandıran Senan Kara diziden ayrıldı. 

Vatanım Sensin dizisinde Veronika karakterini canlandıran Senan Kara son bölümde rol gereği Atina’ya dönerek diziden ayrıldı. (Veronika Yunan Komutanı Vasili’nin eşidir. Oğlunu kaybetmesi ile kocası Vasili’yi suçlamaktadır.) Geçtiğimiz günlerde Kubilay Aka’da (Ali Kemal) diziden ayrılmıştı. Diziden ayrılan Senan Kara’nın hangi sebeble ayrıldığı veya çıkarıldığı ile ilgili bir haber bulunmamaktadır. Konuyla ilgili gelişmeleri kanalımızdan takip edebilirsiniz…

Senan Kara Kimdir ?

Vatanım Sensin Dizisinde Veronika karakterini canlandıran Senan Kara 9 Ağustos 1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Yunus Emre Koleji’nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Bir çok kısa filmde rol aldı. 38 yaşında olan güzel oyuncu kendisi gibi sanatçı olan Serhat Tutumluer ile evlidir.

 

dizibilgi google play