Vatanım Sensin Seher kimdir ? (Şükran Ovalı)

Kanal D ekranlarında Perşembe günü yeni sezonuna başlamak için gün sayan Vatanım Sensin  dizisinden yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Kadrosunu önemli oyuncularla güçlendirmek isteyen yapımcılar diziye ünlü bir ismi daha dahil etti. Şükran Ovalı Vatanım Sensiz dizisine dahil oldu.

Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği dizinin  yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer üstleniyor. Başrollerinde bilindiği üzere ünlü çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in oynadığı diziye geçtiğimiz günler Ufuk Bayraktar’ın dahil olduğu haberini sizlerle paylaşmıştık. Diziye son olarak güzel oyuncu Şükran Ovalı’nın da dahil olduğu haberi geldi. Ovalı dizide Seher karakterini canlandıracak.

Yeni sezon ‘Sevr Antlaşması’ dönemi ile başlayacak ve  TBMM nin açılması ve Misakı Milli’nin ilan edilmesi ile umutları alevlenen Türk Milleti’ni bu kara antlaşma tekrar umutsuzluğa sürüklemeye başlayacak. İkinci sezon bağımsızlık mücadelesinin belkide en karamsar ve en sıkıntılı dönemini anlatacak.

 

Vatanım Sensin Seher (Şükran Ovalı ) kimdir ?

1985 İzmir Doğumlu oyuncu ailenin tek çocuğudur. İlk ve ortaokulu İzmirde tamamladıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır. Burada Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde  oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak Ezo Gelin isimli diziyle kariyerine başlamıştır.Şeref meselesi , Ulan İstanbul , Cinayet , Kötü Yol , Reis , Behzat Ç, gibi  yapımlarda rol alan oyuncu Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile evlidir.

dizibilgi google play

Vatanım Sensin Seher kimdir ? (Şükran Ovalı) (8 Yorum)