Vatanım Sensin Lucy Neden Yok Neden Ayrıldı (Saadet Işıl Aksoy)

Vatanım Sensin Lucy Neden Yok Neden Ayrıldı (Saadet Işıl Aksoy)

Burak 14 Eki 2017 Vatanım Sensin  0

Vatanım Sensin yeni sezona çok iddialı girmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda savaşın şiddeti giderek artıyor. Yunan Ordusu’na verilen amansız mücadele boyut değiştiriyor. Savaşın acımasız ortamında görevleri ve vicdanları arasına sıkışan ve aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların hikayesinin anlatıldığı, esaretten hürriyete giden yolda yaşananların konu alındığı dizi Vatanım Sensiz yakında Kanal D ekranlarında olacak.

Dizide yeni gelenlerin yanısıra gidenlerde oluyor. Dizide Lucy karakterini oynayan Saadet Işıl Aksoy yeni sezonda olmayacak. Diziye sezon ortasında katılan Saadet Işıl Aksoy başarılı bir performans sergilemişti.

Saadet Işıl Aksoy Kimdir ?

Vatanım Sensin dizisinde Lucy olarak rol alan Saadet Işıl Aksoy 29 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Acıbadem Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. İlk film deneyimi Yumurta filmiyle 2007 yılında olmuştur. Yumurta filmi ile 2007 Saraybosna Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. 

2014 tarihinde Pamir Kıraner ile evlenerek ABD ‘ye giderek film çalışmalarını burada yürütmeye başladı. Muhteşem Yüzyıl ve Başka Dilde Aşk gibi dizilerin yanısıra bircok dizi ve filmde rol almıştır. 

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.