Vatanım Sensin Hangi Gün Yayınlanacak ? Tarih kesinleşti.

Burak 30 Eki 2017 Vatanım Sensin  0

Vatanım sensin ilk bölüm ne zaman ?

Vatanım sensin yeniz sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. 32. Böülümüyle ekranlara gelecek olan Vatanım Sensin kendi günü olan Perşembe gününe yerleşti. Vatanım Sensin yeni sezon ilk bölümüyle  9 Kasım Perşembe günü Kanal D de.

 

Vatanım Sensin ekranlara dönüyor peki Perşembe akşamları yayınlanan Ver Eline Aşk Dizisine ne olacak ?

Yeni sezonun başlamasıyla geçen sezonların dizileri de birer birer ekrana dönmeye başladı. Kanal D ekranlarının bir numarası Vatanım Sensin ise geri dönüş tarihinde gecikme yaşasa da ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yayın günü olan Perşembe akşamlarında ise yaz dizisi olarak başlayan fakat reytinglerin iyi gitmesiyle yeni sezona devam eden ‘Ver Elini Aşk’ dizisi yayınlanıyor.

Vatanım Sensin dizisindeki gecikme Ver Elini Aşk dizisine yaradı ve Perşembe akşamları yayınlanmaya devam etti. Fakat şimdi Perşembe’nin asıl sahibi geri geliyor ve çarşı biraz karışacak gibi görünüyor. Vatanım Sensin’in gelişiyle Ver Elini Aşk dizine ne olacağı merak edilmeye başlandı.

2 Kasım Perşembe günü de Ver Elini Aşk yayınlanmaya devam edecek. Çünkü  Kanal D Vatanım Sensin halen çok yakında diye tanıtıyor ve Ver Elini Aşk yeni fragmanında 2 Kasım tarihi görünüyor. Ver Elini Aşk dizisi ise farklı bir gün ve saate alınacak. Hangi gün yayınlanacağı belli olmayan diziye uygun gün ve saat ayarlanması için  yapımcı firma ve kanal arasındaki görüşmeler devam ediyor.

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı :

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

“Vatanım Sensin Hangi Gün Yayınlanacak ? Tarih kesinleşti.” üzerine 2 yorum

  1. Ayperi Turkmenistan dedi ki:

    Selam kanal d tv pragramasy.lutfan ver elini ask dizisinin saat hangi dun olajagyna cabyk habar edarmisiz ol dizi coookk seviyorum ailije olarak izlemeyi cok seviyorus cumatesi guni saat 20:00 yaparmysynz lutfan tesekur ederim size lutfan

  2. Anonim dedi ki:

    Selam kanal d tv pragramasy.lutfan ver elini ask dizisinin saat hangi dun olajagyna cabyk habar edarmisiz ol dizi coookk seviyorum lutfan pazartesi guni yaparmysyz saat 20:00 lutfan sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.