Vatanım Sensin Efsun (Merve Dizdar) Kimdir ?

Kanal D’nin rekortmen dizisi Vatanım Sensin oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Perşembe günlerinin lider dizisi bu sezon Sevr antlaşması ile başlayan yeni sezonuna  çok iyi bir giriş yapmayı başarmıştı. Dizi yeni sezonda yaptığı oyuncu transferleriyle de izleyicinin beğenisini toplamayı sürdürüyor.

 

Diziye son olarak ünlü oyuncu Merve Dizdar’da dahil oldu. Dizdar dizide tüm ailesini vermden kaybeden ve kendiside verem hastası olan Efsun karakterine hayat verecek. Kendi hayatından ümidi kesen ve yaşama şansı olmadığını düşünen Efsun Kara Fatma’yı bulmak ve hayatının son günlerini vatanı için mücadele ederek harcamak istemektedir.

.

Merve Dizdar Kimdir ?

6 Nisan 1986 İzmir doğumlu oyuncu Çanakkale Üniverstesi 18 Mart Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk mezunudur. Daha sonra Kadir Has üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Mandıra Filozofu, Çılgın Dersane Üniversitede, Kader Çizgisi, İnsan Aldandı, Doksanlar, Kertenkele, gibi yapımlarda rol almıştır. 1.68 boyndaki oyuncu 54 kilodur.

Vatanım Sensin Yeni Bölümüyle 14 Aralık Perşembe saat 20:00 de Kanal D de.

 

dizibilgi google play

Vatanım Sensin Efsun (Merve Dizdar) Kimdir ? (4 Yorum)

  1. Herkesin biyografisini eksik yazıyorsunuz. Böyle habercilik olmaz. 🙂

    Daha sonrasında Beş Kardeş, Yok Artık 2, 7Yüz ve Yüz Yüze dizilerinde rol almıştır.

    • Ekleme için teşekkürler. Biyografileri fazla uzun tutmuyoruz amacımız oyuncuların son dizideki karakteri hakkında bilgi vermek . Kim olduğunu kısaca tanıtmak. Biyografi sitelerinde tüm detaylar mevcut zaten.