Vatanım Sensin Cevdet Ölecek mi ? Halit Ergenç Diziden Ayrıldı mı ?

Burak 15 Ara 2017 Vatanım Sensin  0

Her bölümüyle kendi reyting rekorunu dahada geliştiren Kanal D’nin lider dizisi Vatanım Sensinn yeni heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Dizide yaşananlardan sonra Albay Cevdet öldü mü ? sorusu sorulmaya başlandı. Bu yazımızda sizler için yanıtladık.

Vatanım sensin 37. Bölüm’de Leon ve Hilal Kerim tarafından pusuya düşürüldü. Daha sonra Cevdet’inde gelmesiyle iyice gözü dönen Kerim silahını ateşlemeye başladı. Kızının tehlikede olduğunu fark eden Azize Hilal’i takip ederek Kerim’in silah doğrulttuğunu gördü ve Kerim’i sırtından vurarak öldürdü.

Kerim’i vuran Azize artık Dağıstanlı ile kalamayacağını düşünür ve Ankara’ya gitme kararı alır. Öte yandan kardeşinin ölümü ile yasa boğulan Seher intikam yemini edecektir. Kardeşinin ölümünden Albay Cevdet’i sorumlu gören seher onu öldürmek üzere harekete geçecektir.

 

 

Yaşanan bu olaylardan sonra Albay Cevdet’in ölüp ölmeyeceği merak edildi. Son günlerde dizi saatlerinde de şikayet eden Halit Ergenç’in bu sebeple diziden ayrıldığı düşünüldü. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. Halit Ergenç başlangıç aşamasından beri bu projenin içinde yer almakta. Albay Cevdet ise gerçek bir tarihi karakter ve ölümü bu şekilde gerçekleşmiyor. Halit Ergenç büyük emek verdiği dizinin tarihi akışını bozmayacak ve erken veda etmeyecektir.

Vatanım Senisin 37. Bölüm Fragmanı :

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

“Vatanım Sensin Cevdet Ölecek mi ? Halit Ergenç Diziden Ayrıldı mı ?” üzerine 1 yorum

  1. Osman dedi ki:

    Albay Cevdet ölmez ölürse dizi biter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir