Menü Aç/Kapat
Vatanım Sensin 5.Bölüm 24 Kasım Perşembe Özeti Ve Fragmanı Haberler 19.11.2016
Vatanım Sensin 5.Bölüm 24 Kasım Perşembe Özeti Ve Fragmanı

Vatanım Sensin 5.Bölüm 24 Kasım Perşembe Özeti

vatanim-sensin-5-bolum-resmi2
İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vatanım Sensin’de fırtınalar bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz bölümde Azize’nin evinde çıkan yangın sonucu ailesini yanına alan ve Yunan konağına yerleşen Cevdet, Azize’ye duyduduğu büyük aşka rağmen önce vatan deyip her şeyi gizlemeye devam ediyor. Azize ile aynı odada kalacak olan Cevdet dışarı çıkıp silahların yeri konusunda kendisine söylenen isim olan Eftelya’nın peşine düşüyor.

vatanim-sensin-5-bolum-resmi

Eftelya’ya içki ve ilaç içiren Cevdet onu hastaneye götürürken kendi de Eftelya’nın evinde belge arama niyetindedir. Ancak evde onu bekleyen sürpriz Tevfik’in orada bulunmasıdır. Tevfik hızla kaçar ve izini kaybettirir. Bir sonraki gün Eftelya Azize’ye eşinin yanında olduğunu söyleyince Azize üzülür.En son sahnede ise Cevdet’i Eftelya’nın evinde bir kez daha gören Azize yıkılır. 5.bölümde ise olaylar iyice karışır. Cevdet silahların yerini öğrenmeyi başarır. ancak aşına geleceklerden habersizdir. Zira Tevfik Ölmez Hasan ile iş birliği yapıp Cevdet’i öldürme planı yapmaktadır. Ancak Eftelya bu plandan Azize’ye bahseder. Azize’nin tavrı ise merak konusudur.

Vatanım Sensin 5.Bölüm 24 Kasım Perşembe  Fragmanı

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler