Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?

Burak 04 Oca 2018 Vatanım Sensin  0

Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Var mı ? Neden Yayınlanmıyor ?

Kanal D’nin Perşembe günleri reytinglerde zirvedeki dizisi Vatanım Sensin 4 Ocak’ta yayınlanacak mı ? Bilindiği gibi yapılan anlaşma gereği bu hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor. Vatanım Sensin diziside  bu anlaşmaya dahil.

Vatanım Sensin Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Vatanım Sensin 4 Ocak akşamı yayınlanmayacak. Alınan karar gereği reklam anlaşması yapılamıyor. Bu nedenle reklam geliri elde edemeyecek olan kanallar dizilerin yeni bölümlerini bedava yayınlayıp harcamak istemiyorlar. Bu nedenle bu hafta günlük diziler dışında hiçbir dizi yeni bölümü ile ekrana gelmiyor.

Vatanım sensin 4 Ocak Perşembe yayınlanmayacak olsa da önümüzdeki hafta yeni bölümü ile ekranda olacak. Dizilerin bir hafta ara vermesi dizileri merakla takip eden izleyiciler içinde hayal kırıklığı yaratıyor. Geçen yılbaşında da benzer bir durum yaşanmıştı. Bakalım önümüdeki seneler için bu duruma bir çözüm bulunabilecek mi.

Peki Vatanım Sensin 4 Ocak’ta yayınlanacak bölümün yerine Kanal D’ de ne olacak ? Kanal D Vatanım Sensin yerine bu akşam Saat 20:00 de “Bordo Bereliler Suriye” filmini yayına alacak.  Ardından da Oflu Hoca’nın Şifresi filmi ekranlarda olacak.

 

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

“Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Uzun aralar izleyicisi için iyi olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.