Vatanım Sensin 32. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Vatanım Sensin 32. Bölüm çekimleri için sen 9 Ekim pazartesi günü sete çıkacak. Vatanım Sensin 32. Bölüm en erken kasım ayında Kanal D ekranlarında olacak. Vatanım Sensin’in sezona en geç başlayacak dizi olmasında dizinin senaryo ekibinin değişmesi etkili olmuş.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin 31. bölümü ile 8 haziran perşembe günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Peki Vatanım Sensin dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Öncelikle şunu söyleyelim çekimi en zor diziler tarihi dizilerdir. Vatanım Sensin dizisi de bir tarih dizi olması sebebi ile çekimlerinde tarihi mekanlar tarihi dekorlar derken oldukça zamana ihtiyaç duyulan ve oldukça maliyetli bir proje.

Vatanım Sensin dizisi sezon içerinde mayıs ayında bir kez bölüm yetişmediği için ekranlara gelemedi ve yine Vatanım Sensin dizisi bu nedenle sezona erken ara vermek zorunda kaldı. Vatanım Sensin dizisi çekimlerine kısa bir süre ara verildikten sonra yeni sezon çekimlerine başlanacak; zira soğuk kış aylarında çekim yapmak oldukça zor; ancak hala aylardan eylül olmasına rağmen Vatanım Sensin yeni sezon çekimleri ile ilgili bilgi gelmedi. Vatanım Sensin dizisinde Boran Kuzum’un ayrılması Hilal Leon aşkının bitmesi dizinin reytinglerini çok etkileyecek gibi.

Vatanım Sensin dizisi yeni sezona ise ne yazık ki erken başlamayacak; hatta en geç o başlayacak diyebiliriz; zira Vatanım Sensin oldukça maliyetli bir dizi olduğu için düşük reytingleri kaldırmaz. Bu nedenle de izleyicinin ekranlarda olmadığı eylül ayında değil herkesin tatilden döndüğü ve ekran başına geldiği ekim ayında başlayacak. Bizim ki tabi ki bir tahmin. Vatanım Sensin yeni sezon başlama tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Vatanım Sensin 32. Bölümde Neler Olacak?

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı ise eylül ayında ekranlarda olacak. Şuanda Vatanım Sensin dizisi yeni sezon çekimleri başlamadı. Size biraz Vatanım Sensin dizisi 2. sezonu tahminlerimizi yazalım.

Komutan Vasili infaz edilecek; zira gerçek tarihte duyumlarımıza göre 2. bir Yunan komutan gelecek ve Atatürk’e esir düşecek İzmir’de. Hilal ve Leon arasında yeni sezonda aşk devam edecek. Bu aşk olmaz ise dizi de reyting olmaz. Vatanım Sensin’in 2. sezonunda bizleri bir Atatürk sürprizi karşılamalı artık.  Atatürk’ün mücadelesi de bir başka taraftan gösterilebilir. Yeni sezonda hala Cevdet’in bir vatan sevdalısı olduğu anlaşılmayacak gibi.

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Vatanım Sensin 32. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? (5 Yorum)