Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe günü 9. Bölümü ile sizlerle olacak. Heyecan dolu dakikalarla dolu olan Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe 9. Bölümünde Cevdet’in gerçek kimliği Vasili tarafından sorgulanacak.

Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm

vatanim-sensin-5-bolum-resmi2

Cevdet vatanı için kendini adeta feda eden biridir. Yunan ordusuna ait olan silahların olduğu cephaneyi havaya uçuran Cevdet dikkatleri üzerine çekmektedir. Ölmez Hasan ise Tevfik ile birlik etmiştir ve Cevdet’e karşı durmak istemektedir. Yaralanan Ölmez Hasan hastanedeyken Azize ile konuşur. Eşinin Yunan askeri olduğunu söyleyince Azize eşinin durumunu düşünüp gözyaşlarına boğulur. Tam da bu esnada Ölmez Hasan o sözleri söyler: Aslında senin eşin bildiğin gibi değil. Ölmez Hasan her şeyi söyleyecek midir, Azize bunlara ne diyecektir merak konusudur.

baki-davrakvasili-vatanim-sensin-oyuncusu

Vasili ise oğlu Leon’un da kışkırtmasıyla kafasında epeyce soru işaretleri oluşmuştur. Cevdet hain midir? Neden silahlar patladığında ortada yoktur? Kaçırılma olayında neden ona bir şey olmamış herkesi öldürenler neden ona dokunmamıştır? Bu sorularla boğulan Vasili Cevdet’e hesap sormak için onu karşısına alır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vatanım Sensin'e İki Oyuncu Daha Katıldı. General Filipos ve Aleksi kimdir ?

Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)

  1. abi Leon la Hilal olmalı bence.. başka adam sokmayın araya ya.. onların enerjileri daha yüksek.. hemde uyumlular.. bide daha fazla görebilsek ekranda..