Var Mısınız Yok Musunuz Neden Final Yapıyor?

Var Mısınız Yok Musunuz Neden Final Yapıyor?

var-misiniz-yok-musunuz-ilker-ayrik-resmi

 

Star Tv ekranlarında her Cumartesi saat 20:00 de yayınlanan Var Mısınız Yok Musunuz 12 Kasım’da ekranlar karşısında olamayacak.

var-misiniz-yok-musunuz-ilker-ayrik-resmi1

Son yayını 5 Kasım’da yapacak olan yarışma programı daha önce yarışma yetkilileri Temmuzda da devam mı? tamam mı? toplantısı yapmış bu toplantıda devam kararı çıkmıştı.

var-misiniz-yok-musunuz-ilker-ayrik-resmi2

Ancak yayınlanan günü değiştirerek devam denmişti. Cumartesi akşamları atv Ekranlarında “Kertenkele yediden doğuş” , fox’da “Kalbimdeki Deniz” show’da “Aşk Laftan Anlamaz”, TRT1’de “Seksenler”,  Tv 8’de “O Ses Türkiye” adlı dizi ve yarışma programlarının olması ve Var Mısınız Yok Musunuz yarışma programı reytinglerde neredeyse kaybolması kaçınılmaz sonu getirdi.

var-misiniz-yok-musunuz-ilker-ayrik-resmi3

Son yayını Bülent Ersoy ile Nokta koyacaklar. Belki ilerleyen zamanlarda Var mısınız Yok Musunuz adlı yarışma programı yeniden karşımıza çıkabilir. Ancak aradan uzun bir zaman geçmesi gerekecek.

var-misiniz-yok-musunuz-bulent-ersoy-resmi

O Yüzden final deniyor. Star Tv yayın akışında boşluk gerçekleşirse yeniden gündeme gelebilir. Son yayın 5 Kasım Star TV ekranlarında sakın kaçırmayın.

Var Mısınız Yok Musunuz Neden Final Yapıyor? (1 Yorum)

  1. ilkerbey merhaba lar öncelikle hayırlı urlu olur inşallah ilker bey forumu doldurmak için günlerce urasdim ama bi türlü olmuyor bu programa katılmak is diyorum eyer isdeyim kabul ğorürse çok minetar olurum 05349132623