Var mısınız Yok Musunuz 4 Eylül Müberra Yüksel Okur Çifti Ne Kadar Kazandığı Belli Oldu

Var mısınız Yok Musunuz 4 Eylül Sonucu

Müberra Yüksel Okur Çifti şuana kadar tek 3 mavi 3 sarı ve 3 kırmızı ile 3. teklife kadar para tablosunu taşıdı. Bakalım Müberra Yüksel Okur Çifti hangi kutuları açacak. Takipte kalmaya devam edin gelişmeler canlı olarak sayfamıza eklenecektir.

Var mısınız Yok Musunuz 4 Eylül müberra yüksel okur

 

Var mısınız yok musunuz da Müberra Yüksel Okur çifti 5. teklif olan Hamdi Bey’in 40.000 TL’lik teklifine evet dedi.

[mavitext]Müberra Yüksel Okur çiftine kazandıkları 40.000 TL’yi güzel günlerde kullanmasını dileriz.[/mavitext]

 

 

Star Tv ekranlarında cumartesi ve pazar günleri izleyicisi karşısına çıkan Var mısınız Yok Musunuz yarışmasında İlker Ayrık’ın sunumu ile 4 eylül pazar günü iki yaşlı kurt yarışacak.

Var mısınız Yok Musunuz’un 4 eylül Pazar günü ekranlara gelecek yeni bölümünde yarışmacıların annesi ve babası olarak gördüğü Müberra Yüksel Okur çifti hüzünlü hikayeleri ile izleyenleri ve stüdyoda ki yarışmacıları ağlattı.

Müberra Yüksel Okur çifti çok zenginken bir anda sıkıntıya düşmüşler ve oturdukları ev içlerinde onlar varken satılmış. 43 yaşında olan Müberra Yüksel Okur çiftinin 1 erkek 1 kız çocukları var.

Müberra Yüksel Okur çifti çocuklarına güzel bir hayat bırakmak için Var mısınız Yok Musunuz’a geldiler. Bakalım Var mısınız Yok Musunuz’da Müberra Yüksel Okur ne kadar kazanacak

Müberra Yüksel Okur çifti Hamdi Bey’in kendilerine verdiği 5. teklifte ki parayı kabul edecekler. Bu durumda Müberra Yüksel Okur çifti ilk 4 teklfi reddecek ve 5. teklife evet diyecek. Bu durumda Müberra Yüksel Okur çifti sonuna kadar kutusuna gitmeyecek. Genelde 5. teklif kabul edilirse bu rakamın 20.000 TL ile 100. 000 TL arasında değiştiğini gösterir. Var mısınız Yok Musunuz 4 Eylül

Bakalım Müberra Yüksel Okur çifti ne kadar kazanacak?

Müberra Yüksel Okur çiftinin kesin olarak kaç TL kaznadığı açıklandığında sayfamıza eklenecektir.