Unutma Beni 2016 2017 Yeni Sezonunda devam edecek mi

Unutma Beni dizisi sevenlerine müjdeli haber bugün Fox Tv yönetim kurulundan geldi. Unutma Beni dizisi hayranlarının uzun zamandır emek verdiği gibi oldu ve Unutma Beni dizisi tekrarları denenmek üzere yayın akışına alındı.

Unutma Beni Dizisi Fox Tv ekranlarında yeniden tekrarları ile ekranlarda olacak. Unutma Beni Dizisi 1 mayıs pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 12:45’de Fox TV’de olacak. Daha önce Beyaz TV’de de Unutma Beni Dizisi tekrarları yayınlanmış ancak izleyen olmayınca yayından kaldırılmıştı.

Unutma Beni 2016 2017 Yeni Sezonunda devam edecek mi

Unutma Beni  dizisi tekrar izleyicisi ile buluşacak. Beyaz TV’de yayınlanacak Unutma Beni  dizisi için Tıklayınız

Unutma Beni gelecek sezon

Fox Tv ekranlarının günlük dizisi Unutma Beni 2008 yılından beri 6 sezon izleyici ile buluştu; ancak başrollerinde Osman Karakoç, Didem Özkavukçu, Şerife Ünsal, Furkan Engin ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Unutma Beni dizisi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek

Unutma Beni Yeni Sezon Olacak mi?

Sevilen dizi Unutma Beni 27 mayıs cuma akşamı 1702. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Unutma Beni dizisi bu sezon son kez ekranlara gelecekUnutma Beni 2016

Unutma Beni Gelecek sezon var mı?

Unutma Beni dizisi 2015 2016 sezonunun yani bu sezonun sonunda final yapacak ve bir daha ekranlara yeni bölümü ile gelmeyecek. Unutma Beni dizisi çekimleri bugün itibari ile bitirildi ve set oyuncuları bir birleri ile vedalaştı.

Unutma Beni 2016 2017 de devam edecek mi?

2016 2017 yeni sezonunda Fox Tv ekranlarında Unutma Beni dizisi yerine yeni bir günlük dizi yer alacak; ancak Unutma Beni dizisi tekrarları ile önümüzde ki sezon ekranlarda olabilir.

Unutma Beni Final Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2016