Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Açıklamaları Fragmanı

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında ilk bölümü ile 3 kasım perşembe günü ekranlarda olacağı açıklanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin yapımcısı Bi Yapım yönetmeni Cemal Şan ve senaristi ise Yekta Torun olarak duyuruldu.  umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyunculari-resimleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Konusu

Umude Kelepçe Vurulmaz dizisinde farklı suçlardan mahkum olmuş 7 farklı gencin hayatı anlatılacak

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burak Dakak(Onur)

1999 İstanbul doğumlu genç oyuncu Burak Dadak 17 yaşındadır. 1.65 cm boyunda ve 55 kg’dır. Son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde rol almıştır.

Ceren’e aşık zengin bir bebedir. Liseli olmasına rağmen her türlü pislik vardır. Perihan’ın oğludur. Babasının üvey olduğunu öğrenince iyice kontrolden çıkar. 

Burak Dakak Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncusu

Özge Özder(Perihan)

1978 Ankara doğumlu güzel oyuncu 38 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünü mezunudur. İlk olarak Ferhunde Hanımlar dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan Özge Özder son olarak ise Kehribar dizisinde yer almıştır. Sinema filmlerinin yanı sıra sayısız tiyatro oyununda da rol almıştır.

Onur’un annesidir. Oğluna babasını gerçekte kim olduğunu söyleyemediği için vicdan azabı çeker. Zengindir tüm zenginliğini oğlunun eline vermiş ve kontrolü kaybetmiştir. 

özge özder Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncusu

Melisa Şenolsun(Ceren)

1996 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu Melisa Şenolsun sadece 20 yaşındadır.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarakda Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır. Geleceği çok parlak olarak gösterilen oyunculardandır.

Zengin olmasına rağmen dürüst aklı başında bir kızdır. Kazaya karışmış ve hayatı değişmiştir. Kazada öldürdükleri çocuğun kardeşine yani Fırat’a aşık olmuştur. 

melisa-senolsun-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Mert Yazıcıoğlu(Fırat)

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 23 yaşındadır. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Fakültesinde eğitim almaktadır. İlk olarak Dedemin İnsanları dizisi ile ekranlara çıkan Mert YAZICIOĞLU son olarak Karagül dizisinde rol almıştır.

Fırat haksızlıklara gelemeyen deli kanlı bir çocuktur. Haksızlık karşısında susmadığı için başı beladan kurtulmaz. Ceren’e aşıktır. 

mert yazıcıoğlu Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncu

Begüm BİRGÖREN(İnci Öğretmen)

1982 yılıda İstanbul’da doğan Begüm Birgören 34 yaşındadır. Bahçeşehir Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Yüksek lisansını da tamamlayan güzel oyuncu ilk olarak 2007 yılında Seher Vakti dizisi ile izleyiciye kendini tanıtmıştır.  Son olarak  Kaçak, Ömre Bedel ve Bir Deniz Hikayesi gibi dizilerde rol almıştır.

İnci Öğretmen hapishanede doğmuş ve yetimhanelerde büyümüştür. Bu nedenle de mahkum çocukları hayata kazandırma adı altında bir proje yürütmektedir. Gözü kara bir öğretmendir. 

begüm birgören Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi oyuncusu

 Serven ÇANKAR(Mert)

1989 yılında İstanbul’da doğan Serven Çankar 27 yaşındadır. Bilge Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak aşk Zamanı dizisinde Kaymakam Levent karakterini canlandırmıştır.

sarven-cankarmert-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Nazlı Bulum(Peri)

Güzel ve neşeli bir kızdır.

ZEYNEP BASTIK(Rüya)

1991 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu 25 yaşındadır. Güzel sesi ile ekranlara çıkan Zeynep Bastık Murat Boz’a vokalistlik yapmıştır.

Tek hedefi zengin bir çocuk ile evlenmek ve kolay yoldan zengin olmaktır. 

Gizem Ergün(Narin)

İsmi gibi Narin bir kızdır.

 

YİĞİT DİKMEN(Burak)

1987 yılında İstanbul’da doğan Yiğit Dikmen 29 yaşındadır. 2014 yılında Survivor yarışmasına katılan Yiğit Dikmen oldukça ilgi görmüştür Şehrin Melekleri ve Hayat Mucizelere Gebe dizilerinde rol almıştır.

Burak öğretmen çok zeki bir adamdır. Okula mahkum çocukların  gelmesi ile sade hayatı zenginleşir. İnci Öğretmene aşık olacaktır. YİĞİT DİKMEN Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi oyuncusu

Gamze ERÇEL(Simge)

1192 yılında Balıkesir’de doğan güzel oyuncumuz aslen Moda tasarı mezunudur. Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablasıdır. Sosyal medya fenomenidir. Çılgın Dershane Üniversite ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ilk başrol oynadığı dizi olacaktır.

gamze-ercel-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Emir Özden (Kömür)

Kasım 1996 Ankara doğumlu 1.68cm boyunda 55 kg olan oyucu Akrep burcudur. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç yaşta yıldızı parlayan  Arzugamze Ajansa Kayıtlı olan oyuncu 2012 yapımı “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” adlı dizide  TRT1 de yayımlanan “Böyle Bitmesin” adlı dizide Fox tvde 2014 yılında yayınlanan “Not Defteri” Adlı dizide ve KanalD 2015 yılında yayımlanan “Poyraz Karayel” adlı dizilerde çeşitli karekterde rol almış ve halkın beğenisini de kazanmıştır.

emir-onder-omur-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Aziz SARVAN(Hikmet)

1959 İzmir doğumludur. Sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tiyatrosu oyuncusudur. Arka Sokaklar ve Fatma Gül’ün Suçu Ne gibi dizilerde rol almıştır.aziz-sarvanhikmet-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Şebnem DOKUREL(Nermin)

1973 Trabzon doğumlu deneyimli oyuncu 43 yaşındadır. Elif ve Parmaklıklar Ardında gibi dizilerde rol almıştır.sebnem-dokurelnermin-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

 Özlem BAŞKAYA(Güler)

1975 İzmir doğumlu deneyimli oyuncu Özlem BAŞKAYA 41 yaşındadır. Ankara Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Benim İçin Üzülme ve Baba Ocağı dizilerinde rol almıştır. İzmir Şehir Tiyatroları oyuncusudur.ozlem-baskayaguler-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

İlayda AKDOĞAN(Elif)

Son olarak Oyunbozan dizisinde Eylül karakterine hayat vermiştir. Mustang filmi ile ünlenmiştir 1994 doğumludur.İlayda Akdoğan Oyunbozan Dizisi Oyuncusu

Turgay Aydın(Gardiyan Nizam)

1971 yılında Almanya’da doğan Turgay Aydın gurbetçi bir ailenin çocuğudur. Alman Tiyatroları oyuncusudur. Son olarak Emanet dizisinde Cihan karakterine hayat vermiştir.

Aslında Gaddar bir adamdır; ancak yaşadıkları kötü olay ile eşinin hapse düşmesi ile iyice Gaddar bir baş gardiyandır.turgay-aydingardiyan-nizamumuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Halil BALKANLAR(Tuncay)—-Öldü—

1965 Eskişehir doğumlu deneyimli oyuncu 51 yaşındadır.

Ceren’in babasıdır. Kalp Krizi sonucu senaryo gereği diziye veda edeceği açıklandıhalil-balkanlartuncay-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Gizem ERGÜN(Havin)

gizem-ergunhavin-umuda-kelepce-vurulmaz-oyuncusu

İlker KIZMAZ(Emir ATEŞ)

Emir okulu sonradan intikam için satın alan bir adamdır. Yurt dışında eğitim almış yakışıklı bir tiptir. İnci öğretmene aşıktır.

ilker-kizmazemir-ates-umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyuncusu

Mustafa Eliklioğlu (Azad)

Çok sağlam bir dosttur. Güvenilir bir arkadaştır. Gözü kara olduğu için başına çok ders açar.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Tanıtım Fragmanı

Dizi Kadrosundan Ayılanlar

Esra Şengünalp

1989 yılında Bursa’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Sırlar Dünyası dizisi ile ekrana çıkmıştır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Aynura karakterine hayat vermiştir.

esra şengülalp Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncusu

Can Nergis

1985 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu Can Nergis 31 yaşındadır. 8 yıl Tayland’da yaşamış sonra Türkiye’ye oyunculuj için gelmiştir.  2012 yılında Dila Hanım dizisinde canlandırdığı İhsan karakteri ile televizyon ekranlarına merhaba diyen Can Nergis daha sonra Maral, Arka Sokaklar ve Tatlı İntikam dizileri ile karşımıza çıkmıştır.

can nergis Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncusu

Serdar Orçin

1976 Bayburt doğumludur. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Son olarak Oyunbozan, Muhteşem Yüzyıl ve Beş Kardeş gibi dizilerde rol almıştır. Aslen tiyatrocudur ve öyle tanınmak istemektedir.

serdar orçin umuda kelepçe vurulmaz dizisi oyuncusu

Ufuk BAYRAKTAR

1981 yılında İstanbul’da doğan Ufuk Bayraktar 35 yaşındadır. Son olarak yine Trt 1 ekranlarında yayınlanan Milat dizisinde Hamza karakterine hayat vermiştir. Oyuncu Merve Bayraktar ile evlidir. Sinema sektörüne Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in gençliğini canlandırarak dahil olmuştur.ufuk bayraktar Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi oyuncusu

Yeni bir dizi hazırlığı daha başladı. 2016 2017 yeni sezonuna ekranlarda olaması beklenen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi için anlaşma sağlandı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi sonunda Fox Tv’ye kabul ettirildi ve cast hazırlıkları başladı

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin yapımcısı Bi Yapım olarak açıklanırken yönetmeni Cemal Şan ve senaristi ise Yekta Torun olarak duyuruldu

Umuda Kelepçe Vurulmaz  dizisi için şuanda Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu  ve Can Nergis ile anlaşma sağlandı. Fox Tv Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisini dizisi fazlalaığından önce her ne kadar kabul etmek istemese de tutmayacak dizileri de göz önüne alarak kabul etti.umuda-kelepce-vurulmaz-afis

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başlaması ekim ayı olarak görünüyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizilerden sevilmeyip erken final yapan olursa Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi çekimlere başlayıp hemen yayına alınacak.

Melisa ŞENOLSUN

1996 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Melisa ŞENOLSUN 20 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü öğrencisidir. İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande karakteri ile ekranla çıkmıştır. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir.

zeynep bastık Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi oyuncusu

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Açıklamaları Fragmanı (29 Yorum)

 1. Ceren ve fıratı çok seviyorum çok yakışıyordular gerçekten özellikle fırat ona bayılıyorum
  -Mert Yazıcıoğlu çok seviliyorsun

 2. Mert ve melisa genelde dizide firat ve ceren 2 sini cox sevirem cox gozelde yarashirlar heyatdada sevgili olsunlar gozel oyunçudurlar maşallah

 3. onur olmiceksin.sağ qalmalisin.cereni elde etmek icin.seni takib ediyorum her yerde.seni cok beyenen biri♥

 4. onur sen ölmiceksin.sağ qalmalisin.seni beyeniyorum.her yerde seni takib ediyorum.seni cok beyeniyorum .bana cevap yaz burak.takibdesin benden.seviliyosun

 5. ben Onuru cok beyeniyorum.onu bu dizide bence tek buluyorum.onu sevmiyorlar.Onuru beyeniyorum.

  • burak dakak sen ölmiceksin.sağ qalmalısın.seni takib ediyorum .seni cok beyeniyoum.cerene fıratdan cok sen yakışıyosun.sen cereni isterken o senin elinden onu aldi.sen ona bu kötulukleri yapmalısın.amma olme!bu yorumu oku ve bana cavab yaz burak.sen cok yakısıklısın. takibdesin benden

  • burak dakak sen ölmiceksin.sağ qalmalısın.seni takib ediyorum .seni cok beyeniyoum.cerene fıratdan cok sen yakışıyosun.sen cereni isterken o senin elinden onu aldi.sen ona bu kötulukleri yapmalısın.amma olme!bu yorumu oku ve bana cavab yaz burak.sen cok yakısıklısın. takibdesin benden

 6. Hep yanlış bilgiler verilmiş.Gamze Erçel(simge) Çılgın Dershane ve Hayat Ağacında oynamadı.O dizilerde ablası(Hande Erçel) oynadı.Ayrıca Can Nergis bu dizide oynamıyor.O şu anda Anne dizisinde rol alıyor.Bilginize…