Ufuk Bayraktar Kimdir ? (Vatanım Sensin Dağıstanlı) Kaç Yaşında Sevgilisi Var MI Oynadığı Diziler

Tarihi romantik dizilerden birisi olan Vatanım Sensin kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Dizide çok geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Celile Toyon, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz ve Fatih Artman gibi ünlü oyuncuların yer aldığı diziye Ufuk Bayraktar dahil oldu.

Dizinin fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Türkler’in hapishanede çektiği işkenceler yer alıyor. Aynı zamanda Cevdet’in küçük kızı Hilal’in tutuklular arasında yer aldığı dizi yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Dizinin yeni sezonunda Yunanlılar ile yapılan mücadelede yeni bir seyire girilecek.

Ufuk Bayraktar Kimdir ?

Vatanım Sensin dizisinde Dağıstanlı karakterini oynayacak olan Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Trabzonlu olan Bayraktar bir çok dizi ve filmde rol aldı. İlk çıkışını Ezel dizisinde yakaladı. Bu dizide Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz karakterinin gençliğini oynadı.

Asıl çıkışını ise Dağ film serisinde yakaladı. Merve Bayraktar ile evli olan yetenekli oyuncunun Efe Cevahir adında bir oğlu var. Oyuncunun geçtiğimiz günlerde palalı saldırgan olarak ismi medyada konuşulmuştu. Olayların ardından olayların asılsız olduğunu beyan eden bir açıklamada bulunmuştu.

Ufuk Bayraktar İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/ufukbayraktarfan/

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı

 

dizibilgi google play