Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliği (Efekan Can) Kimdir ?

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliğini Oynayan Oyuncu Gerçek Adı Nedir ?

Star Tv’nin reytinglerde üst sıralarda yer alan dizisi Ufak Tefek Cinayetler geçen haftaki yılbaşı arasından sonra 11. bölümü ile ekrana geliyor. Geçen bölümde  Merven’in Abisi Rıza yüzünden Serhan hapse düşmüştü. Yaşadığı sıkıntılar Serhan’a gençliğini hatırlatmış ve bir flashback sahnesi gerçekleşmişti.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliğini Oynayan Efekan Can Kimdir Yaşı Boyu Kilosu.

Daha önceki haberlerimizde dizide geçmişi anlatan bir sahne için Serhan’ın gençliğini canlandıracak bir oyuncu arayışında olunduğunu söylemiştik.  Cast ekibi aranan oyuncuyu Atölye Craft’ta buldu. İpek Bilgin’in oyunculuk okulu olan Atölye Craft’ta eğitim alan Efekan Can Serhan’ın gençliğine hayat verecek.

efekan can resmi

1994 doğumlu Efekan Can bilecik Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Oyuncu daha sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk kez kamera karşısına geçecek.  Soporun yanı sıra  müzik ilede yakından ilgilidir. Solistlik yanı sıra gitar ve piyano çalan oyuncu güreş, voleybol ve basketbol gibi sporlarla ilgilenmiştir.

dizibilgi google play

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Gençliği (Efekan Can) Kimdir ? (1 Yorum)