Ufak Tefek Cinayetler Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 15 Ağu 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Star Tv ekranlarında Ay Yapım’ın imzası ile muhtemelen Ekim 2017’de ekranlarda olması beklenen başrollerinde Burçin Terzioğlu’nun yer alacağı dizinin ismi Ufak Tefek Cinayetler olarak değiştirildi. Bilindiği üzere Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizinin ismi daha önce Küçük Cinayetler olarak açıklanmıştı. Ben Ufak Tefek Cinayetler olarak açıklanan dizinin ismini beğenmedim. Burçin Terzioğlu böyle bir isim ile sete çıkacağını düşünmüyorum. Bu nedenle Ufak Tefek Cinayetler  dizisinin ismi daha çok değişir.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaristi ise yakından tanıdığımız Meriç Acemi iken yönetmeni ise Ali Bilgin olarak açıklandı. Ali Bilgin son olarak Cesur ve Güzel dizisini yönetmişti; Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaristi Meriç Acemi’yi ise daha önce Çocuklar Duymasında Sekreter Yasemin olarak tanımıştık. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kaderin zorla bir araya getirdiği dört farklı hayatı olan dört kadının zorluklar ve mücadele dolu yaşama konu edilecek.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları

Gökçe Bahadır(Oya TOKSÖZ)

1981 yılında İstanbul’da doğan gökçe Bahadır 35 yaşındadır. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Üniversite eğitimi sırasında Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve ünlü oldu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandı ve ünü dünyaya duyuldu. Star Tv’de yayınlanan Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini canlandırmıştır. Oyuncu en son Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırmıştır.

Doktor. Yıllar sonra Sarmaşığa geri dönmüş

 

Mert Fırat(Serhan)

Merve ile evli. Para uzmanı. Cemiyetin parasını o idare ediyor.

Tülin Özen(Arzu)

Son olarak Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı.

Grubun safı, iki çocuk annesi. Mehmet ile evli

 

Yıldıray Şahinler(Mehmet)

Kapalı çarşıda esnaf. Ama eşini aldatıyor

Aslıhan Gürbüz(Merve)

Yarım Elma dizisi ile tanındı; son olarak Kösem Sultan’da yer aldı.

Sarmaşığın lideri, kontrol hatası

Bade İŞÇİL(Pelin)

Merve’nin en yakını. Karanlık bir kadın. Taylan ile evli

Ferit Aktuğ (Taylan)

Tam bir keyif adamı. Pelin ile evli.

Tansu Biçer

Hayal Köseoğlu

 

 

Selim Bayraktar(Edip)

Kızların liseden öğretmeni; naif bir adam

Derya Beşerler(Esra)

Bir Çocuk Sevdim ve Aşk Emek İster dizilerde rol almıştır.  1978 yılında dünyaya gelen Derya BEŞERLER 39 yaşındadır. Yeditepe Üni. Sinema Tv Bölümü mezunudur.

Burcu

Sarmaşığın  plates hocası

Ufak Tefek Cinayetler Tanıtım Fragmanı

 

 

 

Ufak Tefek Cinayetlerden Ayrılan Oyuncular

Burçin Terzioğlu

1980 yılında İstanbul’da doğan Burçin Terzioğlu 37 yaşındadır. Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterine hayat vermesi ile dünya tarafından tanınan Burçin TERZİOĞLU; aslında Kadın İsterse dizisinde canlandırdığı Demet karakteri tanınmıştır. Burçin Terzioğlu ilk gerçek deneyimini ise Fırtına dizisinde başrol oynayarak yaşamıştır. İlker Kaleli’nin sevgilisidir.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.