Ufak Tefek Cinayetler Oya Ölecek mi ? Diziden Ayrıdı mı ?

Burak 03 Mar 2018 Ufak Tefek Cinayetler  0

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oya Öldü mü ?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde heyecan hız kesmiyor. Dizinin son bölümünde Oya’nınfenalaşarak yere düşmesi herkesi şaşırttı. Dizinin sevenleri de Oya’nın akıbetini merak ederek Ufak Tefek Cinayetler Oya Öldü mü ? sorularını yöneltmeye başladı. Dizide işler iyice karışmış durumda ve kim kimin düşmanı belli değil. Peki son sahnede yere yığılan Oya’ya ne oldu ?

Ufak Tefek Cinayetler Oya Öldü mü ?

Son Bölümde Arzu Merve’nin planlarını bozmuştu. Oya’da Burcu’nun oyununu bozmayı başardı. Merve birbirleriyle işbirliği yapan Oya ve Arzu’nun ittifakını bozmayı başardı. Oya böylelikle yin bir düşman edinmiş oldu. Oya’nın Burcu’nun doktoru olduğunu öğrenen Arzu çok sinirlenmiştir. Merve’nin doldurduşu ile Arzu’nun ne yapacağı merak konusu olmuş durumda.

Arzu güvendiği insanlardan ard arda aldığı  darbeler sonucu çok yorulmuştur. Kendini kaybeden Arzu’nun Oya’ya ne yapacağı merak edilmekte. Oya elbette ölmeyecek. Son sahnede baygınlık geçiriyor ve daha sonra kendine gelecek. Dizinin en önemli karakterlerinde  olan Oya uzun süre dizide boy göstermeye devam edecek. Oya ölmese de dizide dostluklar birer birer ölüyor.  Sizlerde dizi ile ilgili yorumlarınızı belirtmeyi untmayın.

 

Çukur Dizisi Yücel (Tansu Biçer) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) Fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler Neden Yok ? Final mi Yapıyor? Kaç Bölüm Kaldı?
Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren (Hazal Türesan) Kimdir ?

“Ufak Tefek Cinayetler Oya Ölecek mi ? Diziden Ayrıdı mı ?” üzerine 2 yorum

  1. Esin dedi ki:

    Oyanın hiçbir zaman çocuğu olmayacağını bilsem oya hamile derdim

  2. Anonim dedi ki:

    Çok beyeniyoruz bu diziyi ailece izliyoruz ufak tefek cinayetler süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.