Ufak Tefek Cinayetler Oya Öldü mü ? Oya’yı Kim Kilitledi ?

Burak 14 Mar 2018 Ufak Tefek Cinayetler  0

Ufak Telef Cinayetler Oya Öldü mü Yaşıyor mu ?

Star tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi son bölüm finalinde yaşananlarla izleyici oldukça heyecanlandırdı. Bir soğuk hava deposuna kilitlenen Oya ölmek üzereyken sonda bulundu. Kendinde olmayan Oya öldü mü ? Diziden ayrıldı  mı ? Merak edenler için bu soruların cevapları haberimizin devamında.

Ufak Tefek Cinayetler Oya’yı Soğuk Odaya Kim Kilitledi ?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümlerinde işler oldukça karışmış durumda. Tüm kızlar birbirlerine girmiş durumdayken Burcu ile evlenmek istemeyen Mehmet ne yapacağını bilemez durumdadır. Burcu söylediği yalanla Mehmet’i evlenmeye zorlamıştır.  Arzu ile nikah esnasında göz göze gelen Mehmet nikah memuruna bir türlü adını söyleyemez.

Fakat Oya Burcu’nun bu yalanını öğrenmiştir. Kontrollerde hamile olmadığını öğrenen Oya bu yalanı hemen ortaya dökmemiş ve Burcu’ya 3 hafta süre tanımıştı. Neden bu kadar uzun bir süre tanıdığı anlaşılamamakla birlikte Burcu bu süreyi Mehmet’i nikah masasına oturtmaya ikna etmek için kullandı. Oya’nın haberi olmadan düğün hazırlıkları tamamlanmış ve Mehmet ile Burcu’nun düğünü günü gelip çatmıştır.

Fakat son anda Oya’nın düğünden haberdar olamsı ile işler karışır. Mehmet’e söylemek üzereyken bir şekilde bir engel çıkmış ve söylememiştir. Düğünün yapılacağı yere giden Oya Mehmet’e herşeyi anlatmakta karalıdır. Fakat son anda mutfakta birinin rahatsızlandığı haberi gelir ve doktor olarak Oya’nın müdahale etmesi istenir. Mutfaktaki soğuk depoya giden Oya’yı burada biri kilitler. Önce Oya’yı kilitleyenlerin Merve , pelin , Arzu üçlüsünde biri gibi lanse edilse de Oya’yı kilitleyen kişi elbette Burcu’dur. Oya’nın durumunu merak edenler için söyleyelim Oya ölmedi. Yeni fragmanda da bu durum zaten görünüyor. Bucu ise bu işten sıyrılmak için suçu Arzu’ya yıkmaya çalışmakta. Sizler de dizinin gelecek bölümü ile ilgili tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutayınız. iyi Seyirler…

 

Çukur Dizisi Yücel (Tansu Biçer) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) Fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler Neden Yok ? Final mi Yapıyor? Kaç Bölüm Kaldı?
Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren (Hazal Türesan) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.