Ufak Tefek Cinayetler Nilay Ölecek mi ? Çocuklar Yangından Kurtulacak mı ?

Burak 03 Şub 2018 Ufak Tefek Cinayetler  0

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Nilay ve Çocuklar Ölecek mi ?

Star Tv’nin reytinglerde üst sıralarda bulunan dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 15. bölüm fragmanında Nilay ve çocuklar okulda çıkan yangın sonucu içeride mahsur kalıyorlar. Ardından gelen patlama sesi ise adeta izleyiciyi şoke etti. Tüm bu yaşananlar akıllara Nilay ölecek mi ? Çocuklar ölecek mi ? Yangından nasıl kurtulacaklar sorularını akıllara getirdi.

ufak tefek cinayetler nilay

Ufak Tefek Cinayetler Nilay ve Çocuklar Ölecek mi ?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yeni yayınlanan fragmanda Sarmaşık’da bulunan okulda sebebi bilinmeyen bir yangın çıkar. Çocuklar ve Nilay yangının ortasında mahsur kalmışlardır. Nilay onları kurtarmak için çabalar. Fakat kendisi de dumanlardan etkilenmeye başlamıştır. Fragmanın sonun doğru ise büyük bir patlama olur. Patlama sonrası çocuklara ne olduğu merak konusudur.

ufak tefek cinayetler patlama

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde çocuklara ne olduğu ile ilgili bir bilgi yok. Fragman dikkatli izlendiğinde Serhan’ın çocukları kurtarmak üzere içeri girmeye çalıştığı görülmekte. Çok büyük bir ihtimalle Serhan içeri dalıp çocukları dışarı çıkaracaktır. Patlama ise bu kurtarma sahnesinin hemen ardından gerçekleşecektir. Nilay’ın ise diziden ayrılma durumu söz konusu değil. Bu nedenle yangından kesinlikle kurtulacak diyebiliriz.

 

Çukur Dizisi Yücel (Tansu Biçer) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) Fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler Neden Yok ? Final mi Yapıyor? Kaç Bölüm Kaldı?
Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren (Hazal Türesan) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir