Ufak Tefek Cİnayetler Neden Yok Neden Final Yaptı ?

Burak 04 Kas 2018 Ufak Tefek Cinayetler  0

Ufak Tefek cinayetler dizisinden kötü haber geldi. Dizinin önce yayın günü değişecek ve daha sonra da final yapacak. Dizinin ikinci sezonunda reytinglerde ciddi bir düşüş yaşandı. Dizinin takipçileri ne yazık ki ikinci sezonda büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Ufak Tefek Cinayetler Neden Final Yaptı?

Ufak Tefek cinayetler dizisi aslında oldukça güçlü senaryo ekibine sahip. Dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alıyor. Peki reytingler ne oldu da düşüşe geçti. Sorun Aslıhan Gürbüz’ün belinde yaşadığı sakatlık nedeniyle iki hafta çekimlere katılamadı. Merve karakterini canladıran Aslıhan Gürbüz’ün daha sonra bir hafta daha çekimlere gelemeyeceği açıklandı.

Senaristler mecburen Merve Aksak ile ilgli senaryolarda değişikliğe gitmek durumunda kaldı. Fakat hesapta olmayan bu değişiklikler dizinin gidişatı için iyi olmadı. Seyirci tarafından tam not alan dizinin senaryosu izleyici tarafından eleştiri almaya başladı. Dizide yeni bir kötü karakter ihtiyacı doğdu ve yeni seyircinin en sevdiği karakterlerden olan Arzu’nun katil olduğu ortaya çıkarıldı. Bu durum izleyiciden büyük tepki aldı.

Ardından Tülin Özmen’de diziden ayrılmak istediğini belirtince seyirci arasında dizinin final yapacağı konuşulmaya başlandı. Bu dizinin imajına büyük zarar verdi. İzleyiciler diziden yavaş yavaş kopmaya başladı. İzleyiciler final yapacağından emin olduğu diziden uzaklaştı.

Dizi için hemen gün değişikliği söylentileri çıkmaya başladı. Gelen bilgilere göre Ufak Tefek cinayetler dizisi Pazar gününe alınarak şansını burada sürdürmeyi deneyecek. Fakat gün değiştirerek eski günlerine dönen dii sayısı yok denecek kadar az. Bu nedenle Ufak Tefek Cİnayetler dizisnin kurtulma şansı oldukça düşük.

Ufak Tefek Cinayetler Ne Zaman Final Yapacak ?

Ufak Tefek cinayetler dizisi bir sürpriz olmadığı sürece Aralık ayında final yapacaktır. Fakat Pazar gününe alınan dizinin reyting puanı dört üzeri bir reyting yakalarsa kurtulma şansı olacaktır. Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili yeni gelişmeler sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Çukur Dizisi Yücel (Tansu Biçer) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) Fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler Neden Yok ? Final mi Yapıyor? Kaç Bölüm Kaldı?
Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren (Hazal Türesan) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.