Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?

Burak 23 Oca 2018 Vatanım Sensin  0

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Enver Kim ?

Star Tv’nin ilgiyle izlenen ve reytinglerde üst sıralarda bulunan dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de heyecan sürüyor. Dizide Enver dizide Serhan’ın şirketinde çalışmaktadır. Serhan’ın ayrılmasının ardından Arzu ile ortak olmuş ve yeni bir şirket açmıştır. Bu durumu öğrenen Serhan adeta şok olmuş ve onu evden atmıştır. Daha sonra da öğrendiklerini Merve’ye anlatır.Bu durum Merve’yi de oldukça kızdırır. Arzu ve Enver’i hedef tahtasına koyar. Arzu ile akınlaşan Emre Arzu’nun kocasınıda oldukça kızdırmıştır.

yiğit çelebi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Enver Kimdir ? Yaşı Boyu Sevilisi

1984 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Balıkesi Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra oyunculuğa yönelmiş ve Ayla Algan’ın okulu Plato Film’de oyunculuk dersleri almıştır. Daha sonra Mint Akademi ve İstanbul Eric Morris akademisinde method yunculuğu derslerini tamamlamıştır.

vatanım sensin doktor sami

Reklam filmleri ile ekran kariyerine başlayan oyuncu Lig Tv reklamında yer almıştır. Daha sonra Kuveyt Türk ve Uludağ Limonata, Vodafone gibi büyük markaların reklam filmlerin de yer almıştır. Dizi kariyerinde ise Aşk ve Ceza , Behzat Ç Yahşi Cazibe dizilerinde bölüm oyunculuğu yapmıştır. Son olarak Vatanım Sensin dizisinde Başhekim Mustafa Sami karakteri ile iyi bir  çıkış yakalamıştır. Bu dizide 2 sezon yer aldıktan sonra Ufak Tefek Cinayetler dizisine transfer olmuştur.

 

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.