Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren (Hazal Türesan) Kimdir ?

Burak 30 Kas 2018 Haberler  0

Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni gelen oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye son olarak Serhan’ın avukatı Ceren kararterini canlandırmak üzere Hazal Türesan dahil oldu. Merak edenler için güzel oyuncuyu yakından tanıyalım.

Ekranların en çok izlnen dizilerinden olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Ceren karakterine hayat vermek üzere yeni bir oyuncu  diziye dahil oldu. Geçen bölümde Serhan’ın kuzeni olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Sükran Ovalı katılmış ve UTC fanlarını neşelendirmişti. Misafir oyuncu olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde katılan Şükran Ovalı’nın ardından Avukat Ceren karakterini canlandıracak Hazal Türesan diziye dahil oldu.

Tıpkı Şükran Ovalı gibi Hazal Türesan da misafir oyuncu olarak dizide yer alacak. Çok yakında final yapacağı duyumunu aldığımız Ufak Tefek Cinayetler final yapmadan belleklere yer edecek oyuncularla kadrosunu renklendirmiş vaziyette.

Star Tv ekranlarında her Salı izleyicisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren’ hayat verecek olan oyuncu Hazal Türesan oldu. Son olarak yeniden Star Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmış olan “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Yasemin şahsiyetiyle belleklere kazınan Hazal Türesan hakkında merak edilen ayrıntıları da paylaşmaya devam edelim. Oyuncu 1985 Ankara doğumlu, oyuncunun boyu 1.70 cm güncel kilosu ise 50 kg.

Ufak Tefek Cinayetler Ceren Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında ekrana gelen Unutma Beni isimli günlük dizi ile yaşamış ve günümüze dek pek çok dizi ve projede yer almıştır. Tatlı İntikam, Kara Para Aşk, Fazilet Hanım ve Kızları rol dizilerden bazılarıdır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren kişiliği ile karşımıza çıkacak olan güzen oyuncu, Türkiye’nin ilk vampir temalı dizisi Yaşamayanlar’da da rol almıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.