Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm (Final) Fragmanı

Burak 09 Ara 2018 Fragman  0

4 Aralık tarihli Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, boşanma rüzgarları esmeye başladı. Ancak boşanma kararı alan çiftlerde kararlarından vazgeçenler olması ortalığı karıştırdı. Kerim aşkı için hareket etme kararı alırken onu ancak Merve kurtarabilirdi. Peki Merve’nin kararı ne oldu? Oya ise prensipleri ve aşkı arasında zor bir tercihin arasında kaldı.

Son bölümde; Merve ve Serhan arasında boşanma savaşı başlıyor! Herkes tarafını seçiyor. İhanet edenler, sözünden dönenler, son anda delikanlılık edenler… Fakat asıl kararı Merve verecek. Kerim, aşkı için ateşe atladı ve onu ancak Merve kurtarabilir. Kerim’i kurtarırsa Mila’nın velayetini kaybeder. Ne karar vermeli? Oya da benzer durumda. Prensipleriyle aşkı arasında kalıyor.

Haydutlar ve iyiler arasındaki evrensel savaşı anlatan dizide, Bir tarafta Oya, diğer tarafta haydut olduğu aşikar, bugüne kadar hep kazanmış Merve ve Pelin var. Arzu’nun tarafıysa belli değil Arzu’nun görevi; ‘’Bir insan kötü olmaya gücü yetmediği için mi iyidir yoksa yalnızca iyi ve vicdanlı olduğu için mi?’’ sorusunu bize izletmek. Haydutlar gerçekten hep kazanır mı? Yoksa eninde sonunda hep iyiler mi kazanır?

Final bölümünde sürpriz gelişmeler dizi severleri bekliyor. Aksiyon ve heyecan dolu dizi final bölümü ile seyirci karşısına son kez çıkacak olan dizinin yayınlanan son fragmanında;

Bazı insanların hayatları hep yolunda görünür. Pembe beyaz tatlı bir hikayenin içinde gibidirler her zaman. Canları hiç bir zaman sıkılmaz, hep mutlu ve tasasız görünürler. Ama yalandır bu, o güzel bahçenin altı hep kurtlarla doludur. En mutlu ve şaşalı yaşayanın bile içinde kör kuyular gizlidir.  Arkalarında Ufak Tefek Cinayetlerinden kalma bir mezarlık yatar. Dışardan görünen masmavi bir gökyüzü, mutlu bir hayattır. ta ki hiç beklemedikleri bir anda bir bomba patlayıp da her şey ortaya çıkana kadar.  Öldürdüm Onu! Sözleri var.

Fragmanda Arzu’nun katili Oya gibi görünüyor. Gerçekten Arzu’nun katili Oya mı? Sizce gerçek katil kim?

Dizi Bölüm Fragmanları
Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Özeti
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
Mucize Doktor 13. Bölüm Fragmanı Ali Vefa İlk Kez Birine Dokunmak İstiyor Dayak Yiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.