Tv8 Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Burak 02 Tem 2019 Programlar  0

Ailecek Şanslıyız yarışma programı TV 8 ekranlarında yakında başlayacak.

TV 8 ekranlarında yakında yayına başlayacak olan yarışmayı Alişan sunacak. Alişan’ın sunumuyla ekranlarda olacak yarışma programında ailelerden 3 kişi ailesi için yarışacak. Yarışmada kazanan aileye 50 bin TL para ödülü verilecek.


Şanslı aileler size sesleniyorum. Sizi arıyoruz. Ailenizden 3 şanslı kişi hep birlikte ailesi için yarışacak. Oyunlarda hünerinizi gösterin 50 bin lira kazanın. Tam 50 bin lira. Yarışın, eğlenin, para kazanın. Ailecek şanslıyız diyorsanız daha ne bekliyorsunuz?  Hemen başvurunuzu tv8basvuru.com adresine yapın. Geç Kalmayın.  Yarışma Programına katılmak için Ailecek Şanslıyız tv 8 Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız Yarışma Programına katılmak için başvurularınızı

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/ailecek-sansliyiz/1

Bu linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

TV 8’in yeni yarışma programı Ailecek Şanslıyız’ın hangi gün ve saatte yayınlanacağı henüz belli değil. Belli olduğunda sayfamız güncellenecek ve siz değerli ziyaretçilerimize bilgi vereceğiz.

Ailecek Şanslıyız Sunucusu Kimdir ?

Alişan ya da gerçek adıyla Serkan Burak Tektaş, 
Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi. 
 Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses’in “Sabuha”, İzzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan’a türkü söyletirlerdi.

Alişan’ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS’den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise birinci sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı.
Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’in de desteğiyle ilk albümü Asik Oldum’u 8 Nisan 1996’da Piyasaya Cikarildi ve ünlü oldu.ikinci albümü ‘Sana Bir Şey Olmasın’ı Eylül 1997’de piyasaya çıkardı.Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 

ailecek şanslıyız sunucusu Alişan eşi ve oğlu


Buse Varol, 2018 Şubat ayında TRT 1’in tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna dahil oldu. Dostlar Mahallesi’nde tanıştığı şarkıcı Alişan ile kısa sürede evlilik kararı aldı. Alişan, Buse Varol’a Payitaht Abdülhamid dizisinin çekimleri sırasında evlilik teklifi yaptı ve bu teklif sahnesi sosyal medyada da uzun süre konuşuldu. Evlilik hazırlıkları sık sık medyaya konu olan Buse Varol- Alişan çifti, 6 Mayıs 2018 tarihinde evlendi. Sosyal medyadan aşklarını sık sık dile getiren ikilinin, Şubat ayında bebekleri Burak dünyaya geldi.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.