Tutunamayanlar Ne Zaman Başlıyor? Tutunamayanlar Dizisi Hangi Kanalda?

Başrol oyunculuğunu hepimizin de yakından tanıdığı Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu ve Zafer Alagöz’ün üstlendiği Tutunamayanlar dizisi seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlerine İstanbul’un farklı semtlerinde devam edilen dizinin 2 bölümü çekildi bile. Tutunamayanlar ne zaman başlıyor? Henüz yayın tarihi ve saati hakkında bilgi sahibi olamadığımız dizinin oyuncuları Tutunamayanlar dizi setinden yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla bizlerde merak uyandırmaya devam ediyor.

Leyla ile Mecnun dizisinin de yayın kuruluşu olan TRT ‘nin yeni bir girişim olarak adlandırdıkları Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunu Osman Nail Doğan ve Murat Zaloğlu beraber taşıyacaklar. Tutunamayanlar dizisinin senaryosunu yazan  2 isim var; Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş.

Doğu Demirkol Kimdir?

6 Eylül 1985 yılında dünyaya gelen, Mersinli anne ve Çerkez kökenli bir babanın oğlu olan Yetenek Sizsiniz yarışma programından da yakından tanıdığımız Demirkol, üniversite eğitimini Bilgisayar Mühendisi olarak tamamladı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında ilk turu geçse de finale adını yazdıramayan  Demirkol Güldür Güldür Show programında yaptığı performansı ile geniş kitlelerce tanındı.

Doğu Demirkol’un Oynadığı Filmler

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da iyice kitle oluşturan Demirkol, başrolünü  Ahmet Mümtaz Taylan’ın üstlendiği Ölümlü Dünya filminde Zafer adlı tiplemeyi hayata geçirerek sinema hayatına başladı. Daha sonra Ahlat Ağacı filminde başrollerden biri seçilen komedyen burada Sinan karakteriyle halkın büyük beğenisini kazandı. Tutunamayanlar dizisinde sergileyeceği performansını hepimiz merakla bekliyoruz.

dizibilgi google play