Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

“Şampiyon”, “Benim Adım Melek” gibi iddialı dizileri seyirciyle buluşturan TRT, aralık ayında yeni bir projeyi yayınlamaya hazırlanıyor. Komedi dizisi Tutunamayanlar yakında seyirciyle buluşacak.

TRT1’in dizileri son dönemde reyting sorunları yaşaması ile biliniyor. Vuslat, Elimi Bırakma, Şampiyon, Tozkoparan dizileri reyting sorunla ile ekranlara veda etme tehlikesi ile karşı karşıya. Elimi Bırakma için final kararı çoktan alındı.

Şampiyon dizisi içinde final yapacağına yönelik iddialar vardı.

TRT1 ekranında beğeniyle izlenen 4 dizi var; Benim Adım Melek, Payitaht Abdülhamid, Seksenler ve Kalk Gidelim.

Yapımcılığını: İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film adına Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven’in yapımcılığını üstlendiği dizinin
Senaryosunu: Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş
Yönetmenliğini: Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu yapacağı dizi komedi türünde olacak.

Dizinin başrollerinde Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever ve Zafer Algöz bulunacak.

Tutunamayanlar Dizisi Konusu

Komedi dizisi olacak

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları

Doğu Demirkol 

Mersinli bir anne ve Balıkesirli Çerkez bir babanın oğlu olan Doğu Demirkol 6 Eylül 1985 tarihinde dünyaya geldi. Tam ismi Aydın Doğu Demirkol’dur. Üniversite eğitimini bilgisayar mühendisliği üzerine tamamlayan Doğu Demirkol, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz yarışmasına katıldı ancak finale gitmeyi başaramadı. BKM Mutfak ekibinde yer alan Murat Gençoğlu ile yolunun kesişmesi ardından Güldür Güldür programına dahil oldu.

Ece Çeşmioğlu

Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur ve İstanbulludur. Çocukluk hayali olan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan güzel oyuncu, 2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisiyle oyunculuk hayatına adım attı, 2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren rolüyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı. Ece Çeşmioğlu ardından, “Firar”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Yazın Öyküsü”, “Kalbim Yangın Yeri” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 2017 yılında “Yüz Yüze” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, son olarak “Yuvamdaki Düşman” dizisinde Ceren karakterine hayat vermişti.

Şinasi Yurtsever 

23 Mayıs 1977 tarihinde Malatya’da doğmuştur. İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. 1997 ile 2000 yılları arasında yayınlanan Küçük İbo isimli dizide Selçuk karakteriyle tanındı. Ardından Yılan Hikâyesi, Kınalı Kar, Avrupa Yakası, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam ve Aşk ve Ceza gibi bir çok televizyon dizisinde rol aldı.

Şinasi Yurtsever, 2003 yapımı Yazı Tura filminde Basri karakteriyle İlk sinema tecrübesini yaşadı. Ardından Hayatımın Kadınısın, Hokkabaz ve Küçük Kıyamet isimli sinema filmlerinde rol aldı. 2011 yılında Çalgı Çengi filminde nakliyatçı rolünü canlandırdı. 2012 yılında başlayan İşler Güçler dizisinde yapımcı Hakkı karakteriyle ün kazandı. 2013 yapımı Düğün Dernek filminde Yılmaz karakterini canlandırdı.

2014 yılında başlayan “Kardeş Payı” dizisinde ise Hilmi karakterini canlandırırken Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan ile beraber oynadı.

2014 yılında İnternet fenomeni Pucca’nın Küçük Aptalın Büyük Dünyası, Allah Beni Böyle Yaratmış ve Ay Hadi İnşallah gibi kitaplarından esinlenerek çekilen “Hadi İnşallah” adlı sinema filminde Büşra Pekin, Murat Boz, Cezmi Baskın, Şinasi Yurtsever ile beraber rol aldı.

2014 yılında “Olur Olur!” adlı sinema filminde Ayten Uncuoğlu, Alper Kul, Mehmet Özgür, Aylin Kontente ile beraber rol aldı.

2015 yılında yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı “Düğün Dernek 2: Sünnet” adlı sinema filminde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ile beraber rol aldı.

Zafer Algöz 

30 Ağustos 1961, Kars doğumlu, Türk oyuncudur.

1975 sezonunda Bursa Devlet Tiyatrosu’nda açılan “Gençlik Kursları” ile tiyatro eğitimi alan Zafer Algöz, 1980 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup, aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda sanat yaşamına başladı.

1989 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları’na tayin olan Algöz, birçok oyunda rol aldı, dizi ve sinema filmleri çevirdi. İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyuncu olarak çalışmaktadır. Ayrıca League of Legends adlı MOBA oyununda Türkiye sunucusu açılışa özel Gangplank adlı şampiyonun Barbaros adlı kostümünü seslendirmiştir.

dizibilgi google play