Tutsak

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?
Tutsak dizisi final kararı aldı. Dizinin reytingleri bir süredir istenilen sonucu alamıyordu. Senaryo vb. yapılan değişikliklerde sonuç vermeyince dizi final kararı aldı.  24 Ekim tarihinde 11. sırada yer alan dizi..
dizibilgi google play
Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim
Kanal D ekranlarında çok yakında yayınlanacak olna Tutsak dizisinde yeni karakterler ortaya çıkmaya başladı. Dizide tecrübeli oyuncu Seray Gözler Sevim rolüyle karşımıza çıkacak.  1441 Productions’ın yapımını üstlendiği, senaryosunu Gürkan Tanyas’ın..
Caner Şahin Kimdir ? (Tutsak Dizisi Bahadır)
1441 Productions yapımın iştirakiyle  İrfan Şahin’in yapımcısı olduğu ve yönetmen koltuğunda Serhan Şahin’in oturduğu dizi Tutsak Eylül ayında Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizinin çekimleri devam ederken oyuncu kadrosu ve..
Pamir Pekin Kimdir ? (Tutsak Dizisi Kenan)
Hayata umutla bakan masum, gururlu, neşe dolu genç bir kız olan Elif’in kendisinden 30 yaş büyük olan Sadullah ile evlendirilmesi sonucu Tutsak hayatı yaşaması ve sonrasında gelişen olayları anlatan Tutsak..
Tutsak Dizisi Elif Kimdir? Gülper Özdemir
1441 yapım tarafından ekranlara getirilecek Tutsak dizisi için daha önce Star Tv ile anlaşılmış ancak sonradan yayın haklarını Kanal D’ye transfer edilmişti. Tutsak dizisinin oyuncu kadrosu belli olurken dizide kadın..
Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Genç yaşta büyük bir travma yaşayan Elif karakterinin hikayesini ekrana yansıtacak Tutsak dizsinin çekimleri 15 ağustos itibari ile başladı. Tutsak 19 Eylül salı günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında..