Tutsak İzleniyor mu Reytinglerde Durumu Ne

Burak 21 Eyl 2017 Tutsak  0

Pamir Pekin , Gülper Özdemir , Caner Şahin, Ayda Aksel , Seray Gözler , Özcan Varaylı , Murat Balcı , Yağmur Özbasmacı Mermer , Ceyda Kasabalı , Güneş Emir , Çağdaş Tekin , Mehmet Gürhan , Mustafa Uzunyılmaz  gibi birbirinden ünlü yeteneklerin rol aldığı dizi ilk bölümü ile Kanal D ekranlarından 19 Eylül akşamı 20.00 de yayınlandı. Dizide genç yaşta büyük bir travma yaşayan Elif’in zorluklarla dolu yaşamı konu alınıyor.

Tutsak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Dolunay dizileri 19 Eylül’de izleyicinin karşısına geçtiler. Ayrıca eskiden yayınlanan ve reyting sıralamasında birinciliği hiç kaptırmayan Edho ile diğer dizilerin izlenme oranları epeyce merak konusu idi. Tutsak dizisi ilk bölümü ile seyirciyi mutlu ederken Elif’in kendisinden 30 yaş büyük biriyle evlenmesi ve ardından yaşadıkları heyecanla izlendi. 

EDHO ise dizide büyük bir sürprizle başlangıç yaptı. Çakırbeyli’nin kızının keskin nişancılar tarafından vurularak hayatını kaybetmesi diziye damga vurdu. EDHO karşısında Dolunay ve Tutsak dizilerinin pekte şansı yok gibi. Dizinin bir çok hayran kitlesinin yanısıra eskiden yayınlanmaya başlaması ve konusu diziyi önemli kılıyor. 

Şimdi bakalım 19 Eylülde hangi dizi ne kadar izlendi. Total Reyting sonuçlarına göre EDHO açık ara 1. olmuş durumda. Dolunay 2. olurken Tutsak dizisi 5. sırada yer alıyor.

Tutsak 2. Bölüm Fragmanı

 

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?
Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir
Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim
Ayda Aksel Kimdir ? Tutsak Dizisi Leman
Ayda Aksel Kimdir ? Tutsak Dizisi Leman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.