Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 09 Tem 2017 Tutsak  0

Genç yaşta büyük bir travma yaşayan Elif karakterinin hikayesini ekrana yansıtacak Tutsak dizsinin çekimleri 15 ağustos itibari ile başladı. Tutsak 19 Eylül salı günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.
Tutsak dizisinin yapımcısı ünlü televizyoncu İrfan ŞAHİN olurken Tutsak Dizisi yönetmeni ve senaristi ise Serhan Şahin olacak.

Tutsak dizisinde kadın başrol olarak başarılı oyuncu Gülper ÖZDEMİR ile anlaşılmış erkek başrol olarak ise Caner ŞAHİN ile el sıkılmıştır.  Dram türünde olacak Tutsak dizisinin senaryosunu Serhan Şahin’in üstlenirken dizinin genç yaşta büyük bir travma yaşayan Elif karakterinin dram dolu hikayesini ekrana yansıtacak.

Bilindiği üzere geçen sezon Beren GÖKYILDIZ ve Cansu Dere’nin imza attığı Anne dizisi ile dram türünde çok ekmek olduğunu gören Kanal D’de de artık bol bol dram konulu diziler ile karşılaşacağız. Tutsak dizisi de etkileyici bir kadın hikayesi olacak ve milyonları kadın iradesine ve gücüne inandıracak.

Tutsak Dizisi Konusu

Tutsak dizisinde geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak.

Tutsak Dizisi Oyuncuları

Gülper ÖZDEMİR(Elif ERSÖZ)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 27 yaşındadır. Üniversite yılları Amerika Birleşik Devletlerinde geçen güzel oyuncu ABD Truman State üniversitesinden mezun olmuştur. İlk olarak dizi sektörüne Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile başlayan Gülper ÖZDEMİR. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat ve Kara Yazı dizilerinde rol almıştır. Her ne kadar bu dizilerde başarılı işlere imza atsa da kendini göstermeyi ve yıldız olmayı başaramamıştır.

Gürhan ailesinin güzel hizmetçisi; sırlarla dolu bir kız. İyi kalpli bir kız olmasına rağmen hiç bir şeyden korkmaz Cesur ve dirayetlidir. Elif geçmişte çok büyük acılar çekmiştir. Elif’in tek istediği kendi başına ayakta durmak iken Gürhan ailesinin sırları onu tutsak edebilecek midir?

Caner ŞAHİN(Bahadır AKINCI)

Caner Şahin 1992 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Tiyatro bölü mezunudur. İlk olarak Babam ve Ailesi dizisinde rol alarak kendisini dünyaya tanıtmıştır.

Bahadır Gürhan ailesinin şoförüdür. Sevdiği için gözü kara bir insandır. Annesi ile birlikte yaşar. Elif’e aşıktır. Bahadır hayatın hep kendisine destek olacağına karşısında dikildiğini düşünür ama gözü kara ve cesur bir insandır. 

Pamir Pekin(Kenan Gürhan)

Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol alan Pamir Pekin Tutsak dizisinde rol alacak.

Kenan  çok zengin bir aile olan Gürhan ailesinin varisi. Yakışıklı ve karizmatik bir adam olmasına rağmen tam bir duygusuzdur. Sert mizacı arkasında mantıkla çalışan bir beyin vardır. Elif’e aşıktır ama önceliği ailesinin geleceğidir. Ailesinin geçmişteki günahları bir bir önüne serilir. Amaçları ise Gürhan ailesini bitirmek ve parçalamaktır. 

Ayda Aksel(Leman Gürhan)

Kenan, Okan ve Nazlı’nın annesi. Gürhanların toplayıcı gücü. Oğlu Kenan’ı çok sever ve hayatta sadece ona güvenir. Soğuk ve mesafeli bir kadındır. Nazlı’nın kendinden nefret etmesi en büyük çıkmazıdır.  

Seray GÖZLER(Sevim Akıncı)

Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol almıştır.

Sevim;Bahadır’ın annesi. Oğlu için her şeyi yapar; Gürhan ailesini baş hizmetlisi. İşini iyi yapan anaç bir kadın.

Özcan Varaylı(Enver Gürhan)

Enver; Gürhanların babası; Leman’ın kocası. Relax bir adam gibi görünse de her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür hesaplar.

Murat Balcı(Murat Ülkü)

Murat idealist bir komiserdir; Gürhanların günahlarını fark etmiş ve üzerine gitmekten korkmamıştır. Adalet onun olmazsa olmazıdır. 

Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas)

Elmas; Konağın hizmetlisi; Bahadır’a aşık güzel bir kız. Bahadır’ın Elif’e aşık olduğunu bildiği için entrikaları hep Elif’edir.

Ceyda Kasabalı(Derin)

Güneş Emir(Bennu Gürhan)

Çağdaş Tekin(Okan Gürhan)

Gürhan ailesinin ortancası. Abisi Kenan’ın tersine duygusal bir çocuk. Karısı Bennu’yu çok sevse de onunla başı dertte. Annesi ve abisi onu kendine layık görmüyor.

Mehmet Gürhan (Mehmet Ersöz)

Mehmet; Elif’in amcası; başa bela bir adam. Para için yapmayacağı şey yok. 

Mustafa Uzunyılmaz(Sadullah)

Sadullah Gürhan ailesinin pis sırlarını bilen ve Kenan’a şantaj yapan bir adam

Tutsak Dizisi Tanıtım Fragmanı

Kanal D 2017 2018 yeni sezon projelerini bir bir basın ile paylaşmaya devam ediyor. 1441 yapım tarafından eylül 2017’de izleyicisi karşısına çıkarılması bekleniyor.

 

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.