Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?

Tutsak dizisi final kararı aldı. Dizinin reytingleri bir süredir istenilen sonucu alamıyordu. Senaryo vb. yapılan değişikliklerde sonuç vermeyince dizi final kararı aldı.  24 Ekim tarihinde 11. sırada yer alan dizi bundan sonra hızla düşüşe geçti. 31 Ekim de 15. olan dizi 7 Kasım daki bölümüyle de 16. sırada yer alarak gerilemeyi sürdürdü. Kanal D bilindiği gibi reytingde başarısız olan dizilere fazla şans vermiyor ve hızlıca final kararı alıyor bu diziler yerine hızlıca yeni projeler kanaldaki yerini alıyor.

Tutsak final bölümüne yaklaşırken yaşanacaklara da bir göz atalım. Kenan Elif’e evlenme teklif ediyor. Fakat Elif’in hapisteki nişanlısının bundan haberi yok. Elif ise sürpriz şekilde bu evlilik teklifini kabul ediyor. Bunun nedeni mecbur kalması mı yoksa Bahadır’ın Nazlıyı öpmesini öğrenmesi mi ? Tutsak dizisi yeni bölümüyle 14 Kasım Salı Kanal D ekranlarında.

 

dizibilgi google play

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ? (2 Yorum)

  1. senaruo iyiydi oyuncular da çok iyiydi bir yayın saati ve günü Salı olmamalıydı birde elif çok kötü bir oyuncu izlenmeme sebebi bence elif