Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir

Burak 11 Eki 2017 Tutsak  0

Kanal D yeni sezona başladığı dizilerinden tutmayanları yavaş yavaş temizlemeye başladı. İlk kötü haber ise Sibel Can ve Emre Kınay’ın birlikte rol aldığı Sevda’nı Bahçesi dizisinden geldi. Siyah Beyaz Aşk’ın ilk 3 bölüm çekimlerinin tamamlanması ve yayına hazır hale gelmesi ile Kanal D iki düşük reytingli dizisinden biri için final kararı almak zorundaydı. Kabak ise Sevda’nın Bahçesi dizisine patladı ve dev bütçeli dizi daha 4. bölümünde yayından kaldırıldı.

Kanal D ne yazık ki düşük reytingli dizilerine şans vermiyor özellikle totalde 3 reyting düşen diziler için final kararı beklenmeden alınıyor. Tutsak dizisi de ne yazık ki kötü reytingler almaya devam ediyor. Kanal D Hayati ve Diğerleri isimli dizinin çekimlerinin tamamlanması sonrasında Tutsak Dizisi İçin  final kararını sete bildirebilir.

Tutsak dizisi bu son ile karşılaşmamak için çok acil reyting yükseltmek zorunda bu yüzden de izleyicilerden destek bekliyor.

Tutsak Dizisi Reytingleri

Tutsak 4. Bölüm 10 Ekim 2017 Salı 3.66 Reyting ile 10 sırada

Tutsak 3. Bölüm 3 Ekim 2017 Salı 4.27  Reyting ile 5 sırada

Tutsak 2. Bölüm 26 Eylül 2017 Salı 3.47  Reyting ile 9 sırada

Tutsak 1. Bölüm 19 Eylül 2017 Salı 3.27  Reyting ile 5 sırada

Tutsak Neden Final Yapıyor?

Görüldüğü üzere Tutsak dizisi kötü başlasa da 3. bölümü ile 4 reyting ve üzerine çıkarak biraz rahatlasa da 4. bölümü 10 ekim de diziyi kritik zamanlara düşürdü. Tutsak Dizisinin reytinglerinin artması için bence senaryonun biraz daha hareketlenmesi dizi üzerinde ki ölü toprağını atması gerekir.

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

“Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Çok seçilen bir diziydi ben elifi bahadira değil kenan beye yakistiriyorum ne olur tutsak dizisi si geri dönsün geri dön geri dön geri dön tutsak dizisiiii

 2. Anonim dedi ki:

  Lutfen tutsak dizisi geri gelsin biz o diziyi cok seviyoruz yonetmenlerimizden rica geri dönsün tutsak dizisi

 3. Anonim dedi ki:

  Bence de Tutsak dizisi final yapmalı zira Elif ölen kocasınn huylarına çok benzeyen aşırı kıskanç bir adam olan söfor Bahadır’ı seviyorum deyip de başrol oyuncusu Kana ı kötü adam gibi gösteren ama aslında anlayışlı her konuda Elif e destek veren birini 2. role düşüren bir dizi ben burada tek sonuç çıkardım ve hiç de sevmedim bu senoryada resmen kadın kendine eziyet eden adamları tercih ediyor kadın halediyor imajı verilmiş bunu yazan senarist belli ki kadınları aşağılayan biri bitsin bu dizi

 4. Anonim dedi ki:

  Gerçekten ailece seyredebileceğiniz tek dizi.kaldirilmasina çok üzülüyoruz.Ailece devam etmesini istiyoruz.Baska bir gün veya saatde konulabilir.

 5. Anonim dedi ki:

  Tutsak dizisi oyuncularıyla ve senaryosuyla sonderece kaliteli bir dizi.finali hiç haketmiyor.solukla izlediğim ve gelecek bölümlerini heyecanla bekliyordum.final olması beni çok üzdü.umarim bu karadan dönülür.Gercekten kaliteli bir yapim.Devam etmesini istiyorum.v

 6. sevim5400 dedi ki:

  Bence çok kaliteli bir dizi finali hak etmiyor gerekiyorsa gününü değiştirin ama yayından kaldırmayın severek izliyoruz

 7. Anonim dedi ki:

  Bu dizi saçma sapan senaryo hiç hak etmeyen bir baş rol oyuncusu sunepe bir kiz konusunca sesi dusecekmis gibi acil final.

 8. Anonim dedi ki:
 9. Dilek celik dedi ki:

  Hızlı ilerleyin ben seviyorum diziyi ama sıktiler biraz

 10. Gamze dedi ki:

  Tutsak dizisi finali hak etmiyor. O kadar saçma diziler varken neden güzelim -tutsak- dizisine final kararı alınır ki . Izleyicilerinde söz hakkı var burada . Biz izleyiciler sayesinde filmler diziler vs herşey dönüyor . Dizi devam etsin lütfen.

 11. Anonim dedi ki:

  bencede gelsin konusunu anlamadıgıgımız dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir