Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir

Kanal D yeni sezona başladığı dizilerinden tutmayanları yavaş yavaş temizlemeye başladı. İlk kötü haber ise Sibel Can ve Emre Kınay’ın birlikte rol aldığı Sevda’nı Bahçesi dizisinden geldi. Siyah Beyaz Aşk’ın ilk 3 bölüm çekimlerinin tamamlanması ve yayına hazır hale gelmesi ile Kanal D iki düşük reytingli dizisinden biri için final kararı almak zorundaydı. Kabak ise Sevda’nın Bahçesi dizisine patladı ve dev bütçeli dizi daha 4. bölümünde yayından kaldırıldı.

Kanal D ne yazık ki düşük reytingli dizilerine şans vermiyor özellikle totalde 3 reyting düşen diziler için final kararı beklenmeden alınıyor. Tutsak dizisi de ne yazık ki kötü reytingler almaya devam ediyor. Kanal D Hayati ve Diğerleri isimli dizinin çekimlerinin tamamlanması sonrasında Tutsak Dizisi İçin  final kararını sete bildirebilir.

Tutsak dizisi bu son ile karşılaşmamak için çok acil reyting yükseltmek zorunda bu yüzden de izleyicilerden destek bekliyor.

Tutsak Dizisi Reytingleri

Tutsak 4. Bölüm 10 Ekim 2017 Salı 3.66 Reyting ile 10 sırada

Tutsak 3. Bölüm 3 Ekim 2017 Salı 4.27  Reyting ile 5 sırada

Tutsak 2. Bölüm 26 Eylül 2017 Salı 3.47  Reyting ile 9 sırada

Tutsak 1. Bölüm 19 Eylül 2017 Salı 3.27  Reyting ile 5 sırada

Tutsak Neden Final Yapıyor?

Görüldüğü üzere Tutsak dizisi kötü başlasa da 3. bölümü ile 4 reyting ve üzerine çıkarak biraz rahatlasa da 4. bölümü 10 ekim de diziyi kritik zamanlara düşürdü. Tutsak Dizisinin reytinglerinin artması için bence senaryonun biraz daha hareketlenmesi dizi üzerinde ki ölü toprağını atması gerekir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir (1 Yorum)