Tutsak Dizisi Elif Kimdir? Gülper Özdemir

Burak 08 Ağu 2017 Tutsak  0

1441 yapım tarafından ekranlara getirilecek Tutsak dizisi için daha önce Star Tv ile anlaşılmış ancak sonradan yayın haklarını Kanal D’ye transfer edilmişti. Tutsak dizisinin oyuncu kadrosu belli olurken dizide kadın başrol olarak yer alacak Elif karakterine Gülper Özdemir hayat verecek.

Tutsak dizisinde genç yaşta büyük bir travma yaşayan Elif’in zorluklarla dolu yaşamı konu alınacak. Başrollerinde Gülper ÖZDEMİR, Caner ŞAHİN ve Pamir Pekin’in yer alacağı[mavibuton] Tutsak[/mavibuton] dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız.

Başarılı oyuncu kadrosu ile  cuma günü başlayacak.  ”Tutsak” değişiklik olmazsa 11 ağustos cuma günü sete çıkacak olan Tutsak dizisinin 15 Eylül Salı günü Kanal D’de izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

Gülper Özdemir Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 27 yaşındadır. Üniversite yılları Amerika Birleşik Devletlerinde geçen güzel oyuncu ABD Truman State üniversitesinden mezun olmuştur. İlk olarak dizi sektörüne Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile başlayan Gülper ÖZDEMİR. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat ve Kara Yazı dizilerinde rol almıştır. Her ne kadar bu dizilerde başarılı işlere imza atsa da kendini göstermeyi ve yıldız olmayı başaramamıştır.

Kara Yazı dizisinde hayat verdiği Derya karakteri tüm Türkiye’nin ilgi ile izlediği bir oyuncu haline gelen Gülper Özdemir ilk defa Tutsak dizisinde kadın başrol olarak yer alacaktır. 

Tutsak Dizisi Neden Final Yaptı ?
Tutsak Dizisi İçin Her An Final Haberi Gelebilir
Tutsak İzleniyor mu Reytinglerde Durumu Ne
Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim

“Tutsak Dizisi Elif Kimdir? Gülper Özdemir” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ayakları güzelmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir