Türk Malı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Türk Malı 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 05 Tem 2017 Türk Malı  0

Türk Malı Yeni Sezon Tanıtım fragmanı yayınlandı. Türk Malı Yeni Sezon fragmanında Ayhan Taş damga vurdu. 

Güncelleme 17 Ağustos

Türk Malı dizisi 6. bölümü ile 9 temmuz akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Star Tv Türk Malı dizisinin 2. sezon çekimlerine başlama onayı verdi ve ekip tekrar sete çıktı. Türk Malı  dizisinin 2. sezonunda senaryo değişti ve diziye ünlü oyuncu Ayhan Taş dahil oldu.

Türk Malı Yeni Sezonu ile eylülde Star Tv’de

Güncelleme: Türk Malı dizisi yapımcısı Süreç Film Türk Malı Dizisi hakkında çıkan final yapacak haberlerine karşı açıklama yapan Süreç Film “Türk Malı dizisinin reytinglerinden gayet memnunuz. Dizinin sezon finali yapmasının çıkan asılsız haberlerle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Dizi ve kanal arasında yapılan anlaşma, Türk Malı’nın Temmuz ayında sezon finali yapıp, Eylül ayında tekrar ekranlara döneceği şeklindeydi” dedi.

Star TV’nin Süreç Film imzalı yeniden yayın dizisi Türk Malı  9 temmuz 2017 pazar akşamı ekranlara gelen 6. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti. İzleyici her ne kadar 6. bölüm ile sezon finali mi olur bari yeni sezonda hepsini yayınlasaydınız eleştirisi yöneltebilir ancak yaz boyu çalışmaya değecek bir izleyici kitlesi takip etmiyor şuanda Türk Malı dizisini.

Süreç Film Türk Malı disinin reytinglerinden başta çok memnun olsa da her bölümde düşen reytingler sonrasında dizi artık neredeyse reyting barajında boğulmak üzereydi. Ya dizi final yapıp veda edecekti yada izleyicinin neden ilk bölümde çok izlediği ve neden sonrasında gün be gün izlemeyi bıraktığı bulunarak bu sorunlara çözüm üretilerek yeniden dönülecekti. Star Tv zaten masraf yaptığı Türk Malı dizisine son bir şans daha verdi ve dizinin yeni sezonda izleyici karşısına çıkmayı hak ettiğine karar verdi. 

Şu bir gerçek ki Türk Malı dizisinin 2. sezonun 2017 2018 yeni sezonunda ne zaman başlayacağı şuanda belli olmadı; hatta Türk Malı ‘nın yeni sezonda devam edip etmeyeceği bile belli değil. Eğer Star Tv Türk Malı dizisinin 2. sezon senaryosunu beğenmez ise Türk Malı dizisi final yaparak ekranlara veda etmiş olacaktır.

Türk Malı dizisinin ben 2. sezonunda başarı yakalama ihtimali olduğunu düşünüyorum; ancak bir eleştirmen ve izleyici olarak Türk Malı dizisinin ilk bölümününden sonra kalitesinin her bölümde düştüğü gerçeğine katılıyorum. İlk bölüm bizleri güldürdü ve eğlendir; sonra ki bölümler de ise aşırı hareketler adeta tiksindirdi. Bir hareketin aşırısı komiktir evet ama o aşırı hareket sürekli tekrar edilirse sevimli olmaktan çıkar iğrenç ve tiksindirici olmaya başlar. Dizide Erman, Bakiye ve Selin’in hareketleri bir süre sonra bana tiksindirici gelmeye başladı. 

Türk Malı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

Türk Malı Münferid Kimdir?
Türk Malı Yeni Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular
Türk Malı Mehmet Ali Erbil (Bahattin) Neden Yok
Türk Malı Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir