Türk Malı Final Mi Yapacak?

Burak 29 May 2017 Türk Malı  0

Güncelleme 25 Eylül 2017

Sevilen dizi Türk Malı’ndan sürpriz bir haber geldi. Reytinglerde beklenen. veremeyen dizi yayından kaldırıldı. Dizi 8. bölümü ile final yapma kararı aldı. Dizinin 2. sezon ömrü sadece 2 bölüm oldu. Türk Malı, son bölümüyle Çarşamba 22.30’da Star TV de yayınlanacak.

Güncelleme 17 Ağustos

Türk Malı dizisi 6. bölümü ile 9 temmuz akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Star Tv Türk Malı dizisinin 2. sezon çekimlerine başlama onayı verdi ve ekip tekrar sete çıktı. Türk Malı  dizisinin 2. sezonunda senaryo değişti ve diziye ünlü oyuncu Ayhan Taş dahil oldu.

Türk Malı Yeni Sezonu ile eylülde Star Tv’de; işte Türk Malı Yeni Sezon Fragmanı

Türk Malı Yeni Sezon Fragmanı

Güncelleme: Türk Malı dizisi yapımcısı Süreç Film Türk Malı Dizisi hakkında çıkan final yapacak haberlerine karşı açıklama yapan Süreç Film “Türk Malı dizisinin reytinglerinden gayet memnunuz. Dizinin sezon finali yapmasının çıkan asılsız haberlerle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Dizi ve kanal arasında yapılan anlaşma, Türk Malı’nın Temmuz ayında sezon finali yapıp, Eylül ayında tekrar ekranlara döneceği şeklindeydi” dedi.

Güncelleme: Türk Malı dizisi 9 temmuz 2017 pazar akşamı ekranlara gelecek 6. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Türk Malı dizisi çok başarılı bir giriş yapmıştı yaz sezonuna ve kanalın amacı yaz boyunca pazar akşamlarının en çok izlenen yapımı olmaktı; ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Türk Malı dizisi bu kadar düşük reytingler ile devam etmeme ve senaryoyu gözden geçirme kararı aldı ve sezon finali yaparak 9 temmuz da sezon finali yapacak.

Türk Malı Reytingleri

Türk Malı 5. Bölüm 2 Temmuz 2017 Pazar 2.70 Reyting ile 2. sırada
Türk Malı 4. Bölüm  18 Haziran 2017 Pazar 3.87 Reyting ile 4. sırada
Türk Malı 3. Bölüm 11 Haziran 2017 Pazar 4.85 Reyting ile 3. sırada
Türk Malı 2. Bölüm 4 Haziran 2017 Pazar 5.41 Reyting ile 4. sırada
Türk Malı 1. Bölüm 28 mayıs 2017 Pazar 7.24 Reyting ile 1. sırada

Star Tv ekranlarında ilk bölümü ile 28 mayıs pazar akşamı ekranlara gelen Türk Malı dizisi izlenme rekorları kırarak gün birinciliğine oturmuştu; ancak her şey bir anda kötüye gitmeye başladı; zira izleyici git gide senaryodan uzaklaştı. Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil’in başrollerinde yer aldığı Türk Malı pazar akşamları izleyiciyi tutmayı başaramadı.

Türk Malı  dizisi 1. bölümü ile 7.24 reyting aldı ve 1. sırada yer almıştı ancak son bölüm de sadece 2.7 reyting alabildi. Televizyon başında olan Türk izleyicilerin yaklaşık %18’i Türk Malı’nı izledi. Bu rekor ise yıllar sonra komedi dizilerinin Türkiye’de kazandığı ilk başarı olmuştu ancak o izleyici bir anda kayboldu.

Türk Malı  Fragmanı

 

Türk Malı Münferid Kimdir?
Türk Malı Yeni Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular
Türk Malı Mehmet Ali Erbil (Bahattin) Neden Yok
Türk Malı Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.