Tuna Orhan Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’dan Neden Ayrıldı?

Tuna Orhan 3. sezondur Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosunda yer alıyordu. Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’da Servet karakterine hayat veren Tuna Orhan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın çekirdek kadrosundan bir oyuncu. Bilindiği üzere Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz dizisinin 3 ekim salı akşamı ekranlara gelecek 74. bölümünde Servet ve Mübeccel karakterlerinin başları oldukça büyük derde girdi.

Zira EDHO’da kızının intikamını almak isteyen Hızır Reis Servet’ten çok özel ve etkili bir silah yapmasını istedi. Reis’in isteği ile silahhaneye giren Servet Usta kalitesini konuşturdu ve çok etkili bir silah yaptı. Silah herkesin beğenisini kazanınca Servet bu silahtan zengin olacağını düşündü ancak Servet’in bu seferki para hırsı ona pahalıya mal olacak gibi. Güçlü silahın üretilmesi Servet ve eşi Mübeccel’in hayatını da zora soktu zira bu silahı piyasa da istemeyenler Serveti öldürüğp silahın üretime geçmesini durdurmayı hedefledi. Servet ve Mübeccel yurt dışına kaçma hazırlıkları yaparken arabalarına konan bir bomba ile yerle bir oldular.

Sizlere daha önce Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Tuna Orhan’ın partnerliğini yapan ve dizide Mübeccel karakterine hayat veren  Benian Dönmez’in diziden ayrılacağını duyurmuştuk. Patlama sonrası iki seçenek var.

Ya Mübeccel ile birlikte Servet’te ölecek ve Tuna Orhan  Benian Dönmez ile birlikte Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’dan ayrılacak ikinci seçenek ise patlamadan sadece Servet kurtulacak ve Mübeccel ölecek.

Şuanda hangi senaryonun 3 ekim salı günü karşımıza çıkacağını bilmiyoruz ancak ben Mübeccel’in öleceğini ve Servet’in ağır yaralı şekilde kurtulacağını düşünüp tahmin edenlerdenim. Her ne olursa olsun Mübeccel olmadan Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’ın tadının çıkmayacağını da söylemeden edemeyeceğim.

Eşkiya Servet Ölecek mi Videosu

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Tuna Orhan Eşkiya Dünyayya Hükümdar Olmaz’dan Neden Ayrıldı?” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ankarada oynayan oyunculardan seçin 2 çakırbeyli ewlensin zeynep ve yusuf dogsun 2 kuzenden

  1. Anonim dedi ki:

   yeni yüzler den oyuncu ararsanız dogru seçimdir

 2. Anonim dedi ki:

  damla sönmez alpaslana yakışır

 3. Anonim dedi ki:

  aslında çıkmamalılar çıkartmayın birde dünkü sahne muhteşem ötesi ama zeynebi tekrar çakırbeyli olarak dogmalı alpaslan hızırali ilyas 2 sini de seçin uygun hangisi biri zeynep i biri yusuf u dogursun hemen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir