Tuğba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi? Cesur ve Güzel’den Sonra Hangi Dizide Rol Alacak?

Tuğba Büyüküstün çalkantılı bir dönem geçiriyor. Cesur ve Güzel dizisinde çıkan tartışma sonrasında ekranların en popüler dizilerinden biri olan Cesur ve Güzel’in final kararı alması ve Tuğba Büyüküstün’ün eşi Onur Saylak’tan ayrılması. Tam bu konular bitti derken bir de daha boşanalı bir ay olmadan Tuğba Büyüküstün’den sevgili haberleri medyaya yansıdı. Genç işletmeci Umut Evirgen ile aşk iddiaları ile sarsılan Tuğba Büyüküstün daha çok iş konuşmak ve işi ile anılmak istiyor.

Tuğba Büyüküstün’e  Cesur ve Güzel dizisinden sonra Kenan İmirzalıoğlu ile Fatih isimli dönem dizisinde başrol oynamak için teklif geldiği ve Tuğba Büyüküstün’ün bu teklife oldukça sıcak baktığı gelen bilgiler arasında

Şuanda Tuğba Büyüküstün’ün anlaşmış olduğu bir yapım veya bir dizi yok ancak biz Tuğba Büyüküstün’ün ekranlardan çok fazla uzak kalacak bir isim olmadığını düşünüyoruz; muhtemelen tatil sonrası ortalık biraz durulduğunda Tuğba Büyüküstün’ün gibi müthiş bir oyuncuyu bir dizi projesinde görebiliriz.

Tuğba Büyüküstün’ün yeni dizisi ile ilgili haberler ajanslara düştükçe sayfamıza eklemeye çalışağacız. Detaylar için takipte kalın.

dizibilgi google play