Trt 1 Ana Haberi Erhan Çelik’ten Sonra Kim Sunacak?

1 yorum
693

Trt 1 Ana Haber de çok önemli bir deprem yaşandı. Trt 1 Ana Haberi sunan Tijen Karaş’tan görevi devralan Erhan ÇELİK’de Trt 1 Anahabere veda ettiğini açıkladı.

27 Temmuz 2016’da başladığı Ana Haber’e 6 ekim 2017’de ekranlara veda eden Erhan Çelik’in ayrılmasında Gülben Ergen ile yaşadığı ayrılık ve sonrasında yaşanan olayların etkili olduğu öğrenildi.

Şuanda  Erhan Çelik’ten sonra Trt 1 Ana Haberi sunacak isim belli olmadı ancak bu ayrılığın çok acil olması sebebi ile muhtemelen Trt 1 Anahaberi belli bir düre Işıl Açıkkar sunacaktır.

Işıl Açıkkar bilindiği üzere uzun zamandır Trt 1 hafta sonu Anahaberi sunuyordu; ancak ilerleyen haftalarda Erhan Çelik’in yerine yeni bir sunucu ile anlaşılıp Işıl Açıkkar yeniden hafta sonu haberlerine devam edebilir.

Işıl Açıkkar Kimdir?

Işıl Açıkkar Türkiye’de geleceği olan sunucular arasında gösterilirken Trt 1 Anahaberin hafta sonu haberlerini sunmaya başladı. 1984 izmir doğumlu olan Işıl Açıkkar 33 yaşındadır. Duru güzelliği ve sarı saçları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bilgi Üniversitesinde Gazetecilik eğitimi alan Işıl Açıkkar sonrasında Kanaltürk’te haber spikeri olarak çalıştı.

Related Post

READ  Erhan Çelik TRT 1 Ana Haber'den Neden Ayrıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Trt 1 Ana Haberi Erhan Çelik’ten Sonra Kim Sunacak? (1 Yorum)

  1. Eyer yeni sunucu ZAFER KİRAZ olursa televiziyondan gözümü çekmem. O adam bir efsane.