Tozkoparan Dizisi Celal (Cemal Hünal) Kimdir?

Burak 12 May 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Yaz boyunca Prime Time’da yayınlanması planlanan Trt 1’in Tozkoparan dizisinin kadrosuna Cemal Hünal dahil oldu. Ünlü oyuncu 22. bölüm itibari ile dizide Celal rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Başrollerini Özgür Ege Nalcı, Burak Kut, Burcu Altın ve Yusuf Gökhan Atalay’ın paylaştığı diziye ünlü oyuncu Cemal Hünal dahil oldu. 

Tozkoparan Celal (Cemal Hünal) Kimdir?

2 Ekim 1976 İstanbul Maçka Teşvikiye doğumludur. Çocukluğu Maçka’da, dedesinin yaptığı ve kendi adını verdiği Cemal Hünal Apt. nında geçmiştir. Kerem adında bir erkek kardeşi vardır. Babası eski sanayicilerden Atilla Hünal’dır. Annesinin adı Vicki Hünaldır.
Cemal Hünal, Lale Cangal ile 18 Eylül 2011 tarihinde evlenmiştir. 

İstanbul’da Saint Benoit Fransız Lisesi‘nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından 17 yaşındayken 1993 yılında İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Ardından Los Angeles Ucla Extension’da, Santa Monica Collage’da ve London Film School’da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Üniversite hayatı boyunca da mutfaklarda çalıştı. Bulaşıkçılık, aşçılık, barmenlik yaptı. En son Los Angeles’da senaryo analistliği yaptı. 

2007 yılında “Ulak” filmi ile başladı. 2008 yılında çekilen “Issız Adam” filmiyle tanındı. 2007, 2009 yılları arasında Antakya’da çekilen “Asi” dizisinde oynadı. Antakya’da atları köpekleri olan bir köy evi vardır.

Nişantaşı’nda “Zazie”adında İtalyan restoranı ve İstanbul Adalarda Sedef Adasında “Port Sedef” adıyla bir beach club tarzında işletmesi vardır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.