Tolga Sarıtaş Çukur Dizisinde! Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kimdir?

Çukur dizisi kadrosuna yeni bir ismi katmaya hazırlanıyor. Kadrosunu oldukça geniş tutmayı kendine ilke edinen diziye katılacak yeni isim Çivi karakteri (Tolga Sarıtaş) oldu. En son Çağatay Erdenet (Nejat İşler) karakterine can veren senaristin kafasında olaylı senaryolar yer alıyor. Gündeme bomba gibi oturan gelişmelerden biri de Tolga Sarıtaş’ın diziye dahil olması oldu. Çukur Tolga Sarıtaş & Aras Bulut İynemli kavgalarını izlemeye hazır mısınız?

Kadro genişletilirken bir yandan ayrılıkların olacağını da belirtmek isteriz. Kemal karakterinin diziden ayrılması dizinin izleyicisini bir hayli üzse de yeni gelen karakterler Kemal’in oyunculuğunu aratmayacak cinsten. Sefirin Kızı dizisinin ilk bölümüyle beraber reyting oranı yakalaması Çukur dizisi yönetmenini tedirgin etmiş gibi duruyor. Bu tür yarışlardan faydalı çıkacak olan tek etken izleyicinin seyir keyfi oluyor. İki dizi birbiriyle kıyasıya yarışacak gibi.

Söz dizisinde önemli bir rolü oynayan Tolga Sarıtaş son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde yer almıştı. Talihsiz bir şekilde 6. bölümünde final yapan dizinin en gözde oyuncularından olan Sarıtaş boşta kalmıştı. Çukur cast ekibi usta oyuncuyu kadrosuna katmak için iletişime geçti ve anlaşma sağladı. Tolga Sarıtaş Çukur’da!

Tolga Sarıtaş’ın dizide oynamayı kabul etmesindeki en büyük etkenlerden biri kendine yazılan karakter oldu. Çivi karakteri için yazılan senaryoyu beğenen Tolga Sarıtaş onayı verdi.

Çukur Çivi (Tolga Sarıtaş) Kim?

Yamaç Koçovalı’nın İstanbul’a açtığı savaşta yeni düşmanlar edineceğini hepimiz biliyordur. Bu düşmanlardan biri Erdenet ailesi oldu. Dolaylı olarak Efsun’un babannesinin de parmağı olan bu savaştan kim galip ayrılacak? Erdenet ailesinin önemli bir bireyi olan Çivi Çağatay’ın kardeşi olarak diziye dahil olacak. Dürüst güvenilir bir karakteri canlandıran Tolga Sarıtaş Çukur dizisinde seyirciye kendini sevdirmeyi başaracağına eminiz. Tolga Sarıtaş’ın Çivi karakterini layıkıyla kaldıracağını ve oynayacağını düşünmekteyiz. Oyuncuya Çukur dizisinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play