Tolga Sarıtaş Yeni Dizisi? Tolga Sarıtaş 2017’de Hangi Dizide Rol Alacak?

9 yorum
501

Tolga Sarıtaş; Güneş’in Kızları dizisinin ardından yeni bir dizi ile 2017 2018 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tolga Sarıtaş sonunda imzayı attı. Bir asker dizisinde yer alacağını açıklayan Tolga Sarıtaş bu haber ile yeni projesini de açıklamış oldu.

Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisinin ismi için iki seçenek var gibi. Birincisi Özel Kuvvetler dizisi ikincisi ise Kara Yazı dizisi bakalım hangisi olacak göreceğiz. Diğer taraftan dizinin özel kuvvetler komutanlığına çalışan bir timin anlatılacağı özellikle timin subayının sevgilisi teröristler tarafından öldürülünce intikam yemini eder.

Tolga Sarıtaş ile Star Tv arasında bilindiği üzere 2017 sezonu için sözleşme vardı. Bu sözleşme ile Tolga Sarıtaş 2017 sezonu için bir Star Tv dizisinde rol alacak. Tolga Sarıtaş ile sözleşme izmalayan yapım şirketi ise Tims Productions ve Bi Yapım şirketlerinden oluşan bir konsorsiyum.

 

Tims Yapım ve Bi Yapım yeni dizilerinin ismini ise Kara Yazı olarak açıkladı  Kara Yazı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi için tıklayınız

Tolga Sarıtaş’ın yeni projesinde bir polisi canlandıracağı ve Tolga Sarıtaş’ın senaryoyu okuyup onayladığı da gelen bilgiler arasında. Son olarak Renkli Sayfalar isimli programa katılan TV yazarı Oya Doğan’da bu konuyu doğruladı. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tolga Sarıtaş Yeni Dizisi? Tolga Sarıtaş 2017’de Hangi Dizide Rol Alacak? (9 Yorum)

  1. Tolga ve asker rolü ¿¿¿¿¿¿ benmi yanlış okudum ya bu tolgaya ne olmuş iyice esmerlesmis beağh ama o her zaman benim kalbimde güneşin kizlarininin alısi mavisi… E güzel olmuş izleriz biz severiz askerli dizileri