Temizlik Benim İşim Yarışma Başvuru Nasıl Yapılır? Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?

Burak 24 Tem 2019 Programlar  0

Temizlik benim işim, tv de ilginç bir yarışma programı başlıyor. Temizlik benim işim diyorsanız, en iyi temizliği ben yaparım diyorsanız bu yarışma tamda size göre bir yarışma. Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği “Temizlik Benim İşim” yarışması, çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Temizlik Benim İşim Yarışması yakında Fox Tv ekranlarında Yeni programın çekimleri Kurban bayramından sonra başlayacak ve program Eylül ayında ekrana gelecek.

Para Ödülü Tam ON BİN TL.

 

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Titiz yarışmacı mı olacaksınız? Yoksa Kirli Ev için mi başvuracaksınız? önce buna karar verin çünkü, programa katılım iki türlü olacak. Yarışma Programına katılmak için başvurularınızı

http://www.temizlikbenimisim.tv/

Adresinden yapabilirsiniz.

 

Temizlik Benim İşim Yarışma Formatı

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak.

Küçük bir toz zerresine bile tahammülü olmayan, temizliğiyle övünen titiz yarışmacılar bilmedikleri kirli bir eve gidecek, evi en iyi şekilde temizlemek için zamana karşı yarışacak.

HER HAFTA 10.000 TL ÖDÜL!

Temizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi, günün yarışmacısına bir yandan destek olup yardım ederken, bir yandan da eleştirilerini sıralayacak. Günün yarışmacısı hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den en iyi puanı almak için canla başla temizlik yapacak.

Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

Yarışmaya başvuru yapmak için: www.temizlikbenimisim.tv

 

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?

Temizlik Benim İşim programını Kadir Ezildi sunacak. Daha önce Temizlik Avcıları programında seyirci karşısına çıkmış olan Kadir Ezildi, TLC kanalındaki temizlik programı ile şöhreti yakalamıştı.

Aslen Bayburt İspirli, Pendik’te ailesiyle birlikte yaşıyor. Kadir Ezildi Pendik’teki özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyordu geçtiğimiz günlerde işinden ayrıldı.

Temizlik bağımlısı olan Kadir Ezildi’nin bir kız arkadaşı yok.

 

 

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

“Temizlik Benim İşim Yarışma Başvuru Nasıl Yapılır? Sunucusu Kadir Ezildi Kimdir?” üzerine 3 yorum

  1. Şeyda dedi ki:

    Çanakkaleden şeyda Baburhan bende yarışmaya başvuru yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

  2. Şeyda dedi ki:

    Temizlik benim işim yarışmacısı olmak istiyorum

  3. Gülçin dedi ki:

    Merhaba ben Manisa Akhisardan ikametgah etmekteyim kadir bey temizlik benim işim programına başvuru yaptım sizden haber gelmedi. hala ben bekliyorum gerçekten bu programı severek izliyorum siz beni temizlik benim işim programına çağırırsanız bak görürsünüz oranın tozunu attırıcağım çok iddialıyım çok titizim lütfen bana bir şans verirseniz beni çok mutlu edersiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir