Tek Yürek Dizisi Umut (Arda Anarat) Kimdir ?

Burak 22 Ara 2018 Tek Yürek  0

TRT1 kanalında yeni bir dizi daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Tek Yürek isimli dizi konusunu yanı sıra güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Tecrübeli isimlerin yanı sıra bir çok genç yetenek de dizinin kadrosunda yer almakta. O isimlerden biri de genç oyuncu Arda Anarat. Dizide Umut karakterine hayat veren Arda Anarat’ı ve Umut isimli karakteri yakından tanıyalım.

Dizide Umut karakteri saf ve temiz bir gençtir. Takımın en küçüğü olmasının yanında en çok saygı gören üyesidir. Daha önce hiç buz hokeyi oynamamış olmasına rağmen Mihir Hoca ile çalışarak bu sporu çok sevmiş ve çok başarılı olmuştur.

Tek Yürek Arda Anarat Kimdir ?

1999 yılında dünyaya gelmiştir. Leyle Şirin cast ajansına kaydolduktan sonra teklifler almaya başlamış ve genç yaşta tanınmayı başarmıştır. Diriliş Ertuğrul isimli dizide Ertuğrul Bey’in kardeşi Dündar Bey karakterine hayat vermiştir. Ardından Çukur dizisindeki Efe karakterini canlandırarak başarısını sürdürmüştür. Bu sayede Tek Yürek dizisinin en önemli karakterlerinden birini oynama fırsatı yakalamıştır.

Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi Neden Bitiyor?
Tek Yürek 7 Mart 2019 Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?
Tek Yürek Dizisi Aslı’nın Babası Metin Kimdir ?
Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.