Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi Neden Bitiyor?

Burak 07 Tem 2019 Tek Yürek  0

Tek Yürek Dizisi 22. Bölümü ile ekranlara veda edecek. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı Tek Yürek dizisi 22. Bölümünün ardından final yapacak ve ekranlara veda edecek.

Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor?

Yeni başlayacak olan Şampiyon dizisi sebebi ile Tek Yürek dizisinin final yapacağı söyleniyor. Yaz döneminde başlayan Tek Yürek dizisi yerine Şampiyon dizisi Perşembe akşamları ekranlara gelecek.

Tek Yürek Dizisinin final yapma sebeplerinden birisi de reytinglerinin düşük olması. Yaz dizileri arasında en kötü reyting alan dizilerden olan Tek Yürek dizisi, yaz aylarında 2 reytingde kalarak TRT 1’i ve yapımcısını üzdü. Tek Yürek dizisinin rakipleri reytinglerde 5 seviyelerine ulaştı, ancak Tek Yürek bu başarıyı yakalayamadı bu sebeple de final yapmasına karar verildi.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi Neden Bitiyor?” üzerine 3 yorum

 1. Ülkü Kayador dedi ki:

  Biz bayılıyoruz nasıl oluyor izlemediğimiz o kadar dizi devam ediyor ken hem eğitici hem eğlenceli ve Harika oyuncuların olduğu bu dizi bitmemeli. Başka sebebi yoksa tabi. Dizinin TRT 1 de yayınlanması en büyük handikap. Çünkü bu dizinin izleyici profili ile TRT kanalının izleyici profili arasında uçurum var maalesef

 2. Gül dedi ki:

  Ben tek yurek dizisini cok seviyorum. Bence final yapınca üzülüxek insanlar cok olmalı

  1. Avelkamil dedi ki:

   Öpüşme sevişme yiyişme olmadı mı tutmaz tabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.