Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi Neden Bitiyor?

Tek Yürek Dizisi 22. Bölümü ile ekranlara veda edecek. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı Tek Yürek dizisi 22. Bölümünün ardından final yapacak ve ekranlara veda edecek.

Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor?

Yeni başlayacak olan Şampiyon dizisi sebebi ile Tek Yürek dizisinin final yapacağı söyleniyor. Yaz döneminde başlayan Tek Yürek dizisi yerine Şampiyon dizisi Perşembe akşamları ekranlara gelecek.

Tek Yürek Dizisinin final yapma sebeplerinden birisi de reytinglerinin düşük olması. Yaz dizileri arasında en kötü reyting alan dizilerden olan Tek Yürek dizisi, yaz aylarında 2 reytingde kalarak TRT 1’i ve yapımcısını üzdü. Tek Yürek dizisinin rakipleri reytinglerde 5 seviyelerine ulaştı, ancak Tek Yürek bu başarıyı yakalayamadı bu sebeple de final yapmasına karar verildi.

dizibilgi google play

Tek Yürek Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi Neden Bitiyor? (3 Yorum)

  1. Biz bayılıyoruz nasıl oluyor izlemediğimiz o kadar dizi devam ediyor ken hem eğitici hem eğlenceli ve Harika oyuncuların olduğu bu dizi bitmemeli. Başka sebebi yoksa tabi. Dizinin TRT 1 de yayınlanması en büyük handikap. Çünkü bu dizinin izleyici profili ile TRT kanalının izleyici profili arasında uçurum var maalesef