Tek Yürek 7 Mart 2019 Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?

Burak 06 Mar 2019 Haberler  0

Degas Film’in yapımcılığını üstlendiği Tek Yürek dizisi ekranlara bir haftalık bir ara verecek. Normal şartlarda dizi 5. Bölümü ile 7 Mart Perşembe akşamı saat 21:00 de izleyicisi karşısına çıkacaktı. Fakat Perşembe akşamı üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’ne denk gelmesi nedeniyle Tek Yürek 5. bölümünün yayınını bir hafta erteleyecek. Dizinin yeni bölümü 14 Mart Perşembe akşamı ekranlarda olacak.

Tek Yürek Neden Yok ?

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever ve Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı Tek Yürek dizisi 7 Şubat 2019 da ekran macerasına başlamış ve başarılı reytinglerle izleyicisinin yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

Tek Yürek Dizisi 5. Bölüm Tüyoları

Tek YÜrek dizisinin 5. bölümününde Halit Hoca’nın yardıma ihtiyacı vardır. Bilindiği gibi Halit Hoca Kanada’dan karıs ve mesleğini kaybedince Türkiye’ye dönmüştür. Sinirli bir yapıya sahip olan Halit Hoca haksızlığa tahammülü olmayan biridir. Bir oyuncusu ile tartışma yaşamasının ardından takımdan gönderilmiştir.

Dizinin yeni bölümünde Halit Hoca yeni bir öfke sorunu yaşadığı bir anda eşini öldürdüğü iddasına maruz kaldı. Bu iddianın sahibi ise kaynana Asude Hanımdır. Deniz’i ve Rüzgar’ı da babalarının katil olduğuna ikna eden Asude Hanım ortalığı epey karıştırdı.

Acaba Yiğit bu zor zamanda Halit Hoca’yı bu durumdan kurtarabilecek mi ? Halit Hoca’nın temize çıkabilmesi için sosyal medyada hızla yayılan videoyu kimin pazarladığının bulunması şart.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.