Tehlikeli Karım Tülin Taşçı (Melisa Darıcı) Kimdir ?

Tehlikeli Karım Dizisi Tülin Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu ?

Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Tehlikeli Karım 25 mart Pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanan fragmanları büyük igli görüyor ve dizi merakla beklenmekte. Fragmanların yayınlanmasının ardından dizide yer alan oyuncular da merak konusu olmaya başladı. Özellikle dizide yeni bir yüz olan ve kafede çalışan Tülin karakteri oldukça merak edildi. Bizler de Tehlikeli Karım Tülin Kimdir ? Hakkındaki bilgileri sizler için hazırladık.

Tehlikeli Karım Tülin Kim ? Gerçek Adı Sevgilisi

Dizide Tülin karakteri Mühürlü Aşk kafesinde servis elemanı olarak çalışmaktadır. Oldukça neşeli ve hayat dolu bir kızdır. Alper ve Seda’nın işlettiği kafede çalışan Tülin meraklı ve birazda patavatsızdır. En büyük hayali günün birinde kendine ait bir cafe açmaktır. Peki Tülin karakterine hayat veren Melisa Darıcı Kimdir ? Merak edenler için yakından tanıyalım.

Melisa Darıcı Kimdir ?

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Pamukkale Üniversitesi’nde İktisat Böşümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra oyunculupa olan merakı nedeniyle konservatuar okuma kararı almıştır. Beykent Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Tehlikeli Karım dizisi ile ilk kez ekranlarda yer alacak olan genç oyuncuya başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Tehlikeli Karım Tülin Taşçı (Melisa Darıcı) Kimdir ? (1 Yorum)