Tehlikeli Karım Seda (Bige Önal) Kimdir ?

Burak 02 Mar 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Tehlikeli Karım Dizisi Seda Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Orijinal konusu ve hikayesi ile büyük merak uyandıranTehlikeli Karım dizisinin fragmanı yayınlandı. Büyük ilgi gören fragmanın yayınlanmasını ardından dizinin oyuncu kadrosu da merak uyandırmaya başlamış durumda. My Dangerous Wife isimli Kore dizisinden uyarlanan Mf yapım imzalı Tehlikeli Karım dizisinde  özellikle Seda karakteri dikkati çekmiş durumda. Seda karakterine hayat veren güzel oyuncu Bige Önal kimdir yakından tanıyalım.

Tehlikeli Karım Seda Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Dizide evli olan Alper’in yasak aşkı olan Seda Alper ile evlilik hayali kurmaktadır. Bunun tek yolunun sa Alper’in karısını öldürmek olduğunu düşünmektedir. Eve geldiği bir gün karısını evde bulamayan Alper yerde gördüğü kan izleriyle darmadağın olur. Karısının değerini kaybolunca anlayan Alper onu sağsalim eve döndürmenin çabası içine girer.

Orijinal versiyonunda bolca aksiyon bulunan ve yayınlandığı ülkede büyük ses getiren dizinin uyarlaması oldukça merak edilmekte. Dizide Seda karakterini canlandıran Bige Önal’ın biyografisini sizler için hazırladık. Bige Önal kimdir yakından tanıyalım.

Bige Önal Kimdir ?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eski Galatasaraylı futbol oyuncusu Erhan Önal ve eski manken Mine Baysan’ın kızıdır. St Benoit lisesini bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesin’i tamamlamıştır. Oyuncunun boyu 1.68 cm dir.

2007 yılında yayınlanan Kısmetim Otel isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adam atmıştır. Daha sonra Halil İbrahim Sofrası isimli dizide Didem karakterine hayat vermiştir. Daha sonra Newyork’ta Beş Minare filminde kamera arkasında yapım asistanlığı yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Rita karakteri ile çıkışa geçen güzel oyuncu Benim Adım Gültepe dizisinde önemli karakterlerinden Nazlı’ya hayat vermiş fakat bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur. Son olarak Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Alara karakterini canlandırmıştır.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Tehlikeli Karım Seda (Bige Önal) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu kadına bayılıyorum ya hem güzel hem iyi oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.